„Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi” – tak mówi fragment piosenki Jerzego Stuhra, z którym się w pełni zgadzamy! Aby nieco rozkręcić Wasz event, proponujemy dosyć kontrowersyjną atrakcję na imprezę. Wiadomo, nie każdy lubi śpiewać, ale pamiętajmy, nie wszyscy jesteśmy urodzonymi śpiewakami! Warto spróbować swoich sił w nieco innym wyzwaniu. Atrakcja zapewnia kupę śmiechu, a dobrze dobrany Dj bądź Wodzirej, rozrusza nawet najbardziej zniechęconych imprezowiczów.

Co potrzebujemy do organizacji wydarzenia?

Co potrzebujemy do organizacji niezapomnianego talent show? Niezbędny będzie tutaj projektor i ekran, na którym wyświetlimy tekst do śpiewania. Ułatwi to zaangażować większą liczbę osób do muzykowania, nawet tych, którzy nie znają danej piosenki. W zależności od miejsca, w którym będziemy śpiewać, duże telewizory mogą zastąpić nam powyższe przedmioty.  Bary czy puby często oferują nam skorzystanie właśnie z tej elektroniki. Mikrofony dodadzą większej profesji całemu przedsięwzięciu. Wybór repertuarów również ma tu znaczącą role, bowiem każdy z nas ma swój indywidualny gust. Oczywiście jest to kwestia dogadania się z osobą, odpowiadającą za puszczanie muzyki.

Konkursy muzyczne dla wszystkich gustów

Co powiedzie na konkursy? Mała rywalizacja nikomu nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie, pozwoli poczuć prawdziwą adrenalinę i chęć wygrania. Konkursy w stylu „Jaka to melodia” czy też „Tak to leciało” zapewni niezwykły klimat wśród imprezujących. A może ktoś chce spróbować swoich sił w rapie lub freestylu? Jest to idealna i niepowtarzalna okazja. W końcu, jeżeli czegoś nie spróbujemy, to nigdy się nie dowiemy, czy było warto.

Zajmujemy się profesjonalną organizacją i realizacją eventów. Nasza oferta skierowana jest do firm, osób prywatnych, grupek znajomych czy też par. Możliwości wykorzystania tego typu atrakcji jest wiele. Zapewni świetny dodatek do rożnego rodzaju imprez. Mamy nadzieje, że nasza oferta zainteresuje Państwa i zaowocuje korzystna dla obu stron współpraca.