Chcesz zorganizować nietuzinkową imprezę integracyjną, która odbędzie się w plenerze? Szukasz odpowiednich atrakcji, które można z powodzeniem wykorzystać pod gołym niebem, w każdym miejscu Polski? Zaskocz wszystkich proponując oryginalną rozrywkę, jaką zdecydowanie jest gra w golfa.

Golf czy minigolf?

Tutaj wybór zależy już od Ciebie. Różnice między obiema dyscyplinami, wbrew pozorom, są znaczne. Golf rozgrywany jest zwykle na dużej powierzchni. Wykorzystywany jest w nim cięższy i większy sprzęt, a do przemieszczania zwykle wykorzystywane są melexy. Jeżeli miejsce imprezy będzie pozwalać na zbudowanie pełnowymiarowego pola golfowego – to waśnie w tą grę zagrają Twoi goście. W przypadku dostępności mniejszej powierzchni, zagrają w równe wciągającego minigolfa. W tym przypadku zajmiemy się budową specjalnych torów z przeszkodami, zakrętami i maksymalnymi utrudnieniami, aby jak najbardziej skomplikować uczestnikom dotarcie do końca toru. Obie wersje fantastycznie sprawdzą się na eventach plenerowych. To świetny pomysł na rozruszanie uczestników i zintegrowanie ich poprzez zabawę. Nasi animatorzy mogą zorganizować turniej w golfa –  indywidualny lub grupowy. Ta druga opcja zdecydowanie zbliży drużyny, poprzez wspólny cel do którego będą dążyć. Ma to bezpośredni wpływ na budowanie pozytywnych relacji oraz rozwijanie umiejętności współpracy. Przełoży się to na późniejsze zachowania tych osób, co będzie miało szczególne znaczenie w przypadku organizacji firmowej imprezy integracyjnej.

Mobilne pole golfowe lub minigolf z Whatevent

Pewnie zastanawiasz się nad powodami, dla których powinieneś nawiązać współpracę z agencją Whatevent. Odpowiedzi znajdziesz klikając w  link i zapoznając się z zadowoloną bazą naszych klientów. Referencje mówią same za siebie. Gra w golfa z naszą agencją to zupełnie inny wymiar rozrywki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w zakładce ”oferta”. To ponad sto, różnych gotowych atrakcji oraz niezliczona ilość pomysłów, które możemy dla Ciebie zrealizować. Dla Whatevent nie ma rzeczy niemożliwych, dzięki temu wszyscy uczestnicy eventów z naszym udziałem, wychodzą z nich zadowoleni i pełni energii do działania.