Wyobraź sobie, że nagle przenosisz się w czasie wprost w lata siedemdziesiąte. A na dodatek lądujesz na imprezie. Szał w stylu disco, klimatyczne stroje i dobra zabawa – to zdecydowanie ten styl. Może warto zorganizować event integracyjny inspirując się właśnie tamtymi czasami?

Metamorfoza pomieszczeń to nasza specjalność

Wyciągnąć styl lat siedemdziesiątych z nowoczesnego lokalu wcale nie jest tak łatwo. Decydując się jednak na skorzystanie z oferty agencji Whatevent, wiesz, że trafiłeś na profesjonalistów w dziedzinie organizacji eventów. Każde miejsce zamienimy na kultowy klub dancingowy rodem z filmu „Gorączka sobotniej nocy”. Nie zabraknie plakatów z fenomenalnymi kadrami z tej produkcji, z Johnem Travoltą na czele. Płyty winylowe i muzyka z Ameryki, która mimo wszystko docierała na polskie potańcówki, to symbol tamtych lat, który także zaakcentujemy. Kula dyskotekowa zawieszona pod sufitem to must have tej imprezy. Balony, kolorowe lampy i wszystkie będące dzisiaj „kiczem” dekoracje muszą się tutaj znaleźć. Ciekawym elementem będzie wykorzystanie ściany i rzutnika do projekcji filmów z epoki noszących już miano legend kinematografii. „Gwiezdne wojny”, „Szczęki” czy też „Lot nad kukułczym gniazdem” wprowadzą wszystkich dodatkowo w klimat lat siedemdziesiątych. Dekoracja stolików także musi być odpowiednio dobrana. Rozsypane pomiędzy tematycznymi kubkami i talerzami konfetti i przytwierdzone specjalnymi ciężarkami balony nadadzą dyskotekowego charakteru.

Whatevent na każdą imprezę

Z naszą agencją zorganizujesz dosłownie każdą imprezę. Tematyka lat siedemdziesiątych będzie łudząco przypominać tamtejsze czasy, co z wykorzystaniem strojów z epoki będzie fantastyczną zabawą dla wszystkich. W swoich zbiorach posiadamy ponad trzy tysiące różnych dekoracji. Naszą pełną ofertę znajdziesz w zakładce  dekoracje tematyczne na wynajem. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy także elementy wystroju na indywidualne zamówienie. Spersonalizowane gadżety czy też wizja nietypowych dekoracji to nasza specjalność. Lata praktyki przy organizowaniu eventów, pozwalają nam na zrealizowanie praktycznie każdego, najbardziej szalonego pomysłu, nawet w krótkim okresie czasu. Z nami Twoja impreza będzie naprawdę niezapomniana!