Pomysł na nietuzinkowy event firmowy powinien przyciągać uwagę, wywołać skojarzenia i rozbudzać ciekawość. W swoim założeniu musi też stanowić niecodzienny rodzaj rozrywki dla znużonego codziennymi obowiązkami zespołu. Wyprawa na tropikalną wyspę? Szybka ruletka rosyjska w kasynie w Vegas? Ograniczeniem jest w zasadzie tylko i wyłącznie wyobraźnia. Z naszej strony proponujemy jednak podróż do zupełnie innego celu – do świata kina akcji, od lat przyciągającego przed ekrany tłumy fanów niezwyciężonych herosów, widowiskowych batalii oraz charakterystycznych gadżetów. Klasyki gatunku, takie jak “Terminator”, “Mission Impossible”, “Nikita”, “Matrix” czy “Leon zawodowiec” wpisały się już na stałe do historii kina, a sympatycy poszczególnych filmów czy całych serii organizują cyklicznie spotkania czy zjazdy fanów w różnych miejscach na całym świecie. Event tematyczny utrzymany w takiej stylistyce to doskonała okazja, aby połączyć nie tylko zagorzałych fascynatów kina akcji, ale również rozbudzić zainteresowanie nim wśród innych, dodatkowo świetnie się bawiąc i relaksując.

 Schwarzenegger, Cruise, Reno, Lee… – kultowe twarze kina akcji, których mogą zastąpić Twoi pracownicy!

Na evencie tematycznym, koncentrującym się wokół estetyki kina akcji oraz jego bohaterów, nie może zabraknąć bogatych odniesień skojarzeniowych do najbardziej popularnych filmów lub serii. To zbuduje całość atmosfery i spotęguje uczucie przynależności, utożsamienia z charakterystycznymi postaciami popkultury wśród wszystkich uczestników. Z pewnością świetnie odnajdą się w takich okolicznościach wszyscy żądni prawdziwych emocji i wrażeń, jakich jest w stanie dostarczyć gatunek kina akcji. W naszym harmonogramie eventu proponujemy między innymi:

  • konkurs na najlepsze przebranie – bohatera kina akcji,
  • licytacja gadżetów kojarzonych z konkretnymi filmami,
  • quiz filmowy – podział na grupy i reprezentantów udzielających odpowiedzi na zadawane pytania,
  • pokaz najbardziej kultowych fragmentów danych filmów wraz z cytatami,
  • oprawa muzyczna – soundtrack z serii znanych dzieł kina akcji

Jeżeli odpowiada Ci powyższa forma organizacji firmowego eventu, zachęcamy do szybkiego kontaktu z nami – oferujemy szerokie logistyczne zaplecze, garść kreatywnych pomysłów i wsparcie w każdej kwestii. Zaufaj naszemu doświadczeniu – obiecujemy wspiąć się na wyżyny naszych możliwości i zadbać o każdy detal imprezy.