Wyjazd firmowy pełen wyzwań, czyli spędźmy dzień na warsztatach fotografowania z National Geographic

2021-06-07T14:07:44+02:0003 czerwca 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Są wszędzie tam, gdzie dzieje się niebezpieczeństwo, gdzie ludzkość odnosi sukcesy, gdzie zagrożone wyginięciem gatunki walczą o przetrwanie, a ludzie pracują od rana do nocy, aby móc co włożyć do garnka. Utrwalają zdarzenia, a bez nich świat nie dowiedziałby się o wielu katastroficznych, jak i pełnych nadziei wydarzeniach. Fotografowie – nasze okno na świat. Chcielibyście ich poznać? Zastanawiacie się, jakiego sprzętu używają? A może ciekawi Was historia niejednego zdjęcia – bo w końcu to było przypadkowe ujęcie, czy zamierzony zabieg? Proszę Państwa, zapraszamy na warsztaty fotografowania z ekipą National Geographic!

Jak wyglądają warsztaty z fotografowania?

Najczęściej odbywają się w wynajętych salach kinowych. Na ekranach fotograf wyświetla swoje zdjęcia i opowiada jego historię – a ta – często bywa niezwykle zaskakująca. Siedzenie godzinami w wodach Amazonki, przykrytym kopułą zrobioną z liści i czekanie na dzikie zwierzęta, nie jest zbyt wygodne, tym bardziej, jeśli cały sprzęt nieoczekiwanie zamoknie i będzie trzeba się ewakuować. Po zakończonym pokazie można porozmawiać z tymi prawdziwymi artystami i wymienić doświadczenia. Nie zabraknie też własnych prób wykonania zdjęć przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Dlaczego mogą być one ciekawym doświadczeniem?

– możliwość poznania technik fotografowania i najnowszej technologii nie jest codzienną okazją,

– fotografowanie rozwija kreatywność i pozwala zobaczyć świat nie tylko takim, jaki jest, ale także takim, jaki mógłby być,

– umiejętności zdobywane przez doświadczenie zostaną już z nami na zawsze dzięki tak zwanej „pamięci mięśni”,

– technologie związane z utrwalaniem rzeczywistości zdają się przechodzić do użytku codziennego – choćby z tego powodu, że każdy ma telefon, a w nim – aparat, dlatego warto przyjrzeć się tym wynalazkom z bliska.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – zabierzemy Was w ciekawą podróż, dzięki której dowiecie się, jak najlepiej utrwalać każdą kolejną – dzięki nowym nabytym umiejętnościom!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE