Prawie wszystko na Twoją imprezę jest już gotowe, ale wciąż nie wiesz, jakie atrakcje zapewnić gościom tym razem? Co powiesz na przeniesienie się do czasów dzieciństwa, by znów poczuć tę niezwykłą, niczym niezmąconą radość? Tak, taka podróż w czasie jest możliwa, i to za sprawą tylko jednej atrakcji – wyścigu zdalnie sterowanych aut!

Pamiętasz, jak jako dziecko marzyłeś o takim samochodzie? Auta na pilot, odkąd tylko pojawiły się na Polskim rynku, wzbudzały ogromne zainteresowanie. Cieszyły się nimi nie tylko dzieci, ale także dorośli. Z biegiem lat  zdalnie sterowane auta zostały ulepszone, a kierowanie nimi przypomina prawdziwą jazdę samochodem – i to często nie byle jakim! Audi, Porsche, Bugatti – to tylko kilka propozycji aut, którymi możesz stanąć do wyścigu ze znajomymi na Twojej imprezie.

Oddaj się rywalizacji

Przyznaj, że nutka rywalizacji jest w stanie urozmaicić każdą imprezę. Tym bardziej rywalizacji w takim wydaniu! Piloty w dłoń, 3, 2, 1, start! Niech wygra najlepszy.

Wyścig odbędzie się po specjalnie przygotowanym torze, który umożliwi płynną jazdę, a przy tym zabezpieczy samochody przed uszkodzeniami. Do wyboru masz najróżniejsze modele samochodów.

Marzy Ci się wyścig Formuły-1? Żaden problem. Spróbuj swoich sił kierując bolidem Ferrari. A może wolisz przejąć stery kultowego Porsche 911 lub Lamborghini Aventador?

Potrzebujesz większej dawki wrażeń? Co powiesz na poprowadzenie samochodu z silnikiem nitro, który rozpędza się nawet do 100 km/h? Sprawdź, co potrafi Spirit N1 nitro!

Wyścig po nierównych, trudnych terenach to z kolei idealne zadanie dla ogromnych Monster Trucków. Nie osiągają one zawrotnych prędkości, jednak ich gigantyczne rozmiary zyskały wielu zwolenników. Spróbujesz okiełznać tę maszynę?

A może tak wyścig z humorem? Karetka, wóz strażacki, radiowóz, a nawet szkolny autobus. Taka rywalizacja z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twoich gości.

Wyścig zdalnie sterowanych aut z Whatevent

To właśnie takiej atrakcji szukałeś na swoją imprezę? Świetny wybór! Skontaktuj się z nami, a dostarczymy na Twoją imprezę najlepsze modele zdalnie sterowanych samochodów i profesjonalny tor, dostosowany do wybranych aut. Gwarantujemy, że wyścig zdalnie sterowanych samochodów pozwoli poczuć się Tobie i Twoim gościom jak za dawnych lat, a przy tym zapewni długie godziny dobrej zabawy.