Wegetarianizm i weganizm to dwa sposoby odżywiania, a wręcz sposoby na życie, które przyjmuje za swoje duża część ludzi w obecnych czasach. Pobudki są różne – dla jednych wynika to ze względów ideologicznych, dla innych z dietetycznych, wiązać się z pewnego rodzaju rewolucją żywieniowa. Pokutująca niegdyś opinia, że dieta wegańska i wegetariańska nie dostarczają odpowiednich składników odżywczych, dzisiaj odchodzi już do lamusa. Potrawy, które konsumuje się na diecie roślinnej, w niczym również nie ustępują mięsnym specjałom, jeżeli chodiz o smak – odpowiednio przyprawione i przygotowane z właściwą rzetelnością potrafią stanowić rozkosz dla podniebienia. Proponujemy Ci zorganizowanie kulinarnej imprezy firmowej z motywem kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, na której Twoi pracownicy będą mogli wziąć udział w specjalnych warsztatach, a przede wszystkim przekonać się osobiście, jak pysznie jest być wegetarianinem bądź weganem!

Przez żołądek do serca

Na naszej kulinarnej imprezie firmowej nie zabraknie wielu atrakcji, które urozmaicą wieczór wszystkim uczestnikom i sprawią, że będzie on z pewnością długo wspominany. W przygotowanym wedle naszych propozycji harmonogramie znajdą się aktywności przeznaczone również dla osób, dla których kuchnia nie jest wymarzonym miejscem na ziemi, a gotowanie nie sprawia im tak dużej przyjemności. Spójrz na naszą listę inspiracji i przekonaj się, czym mogą się zachwycić Twoi pracownicy!

  • warsztaty kulinarne z mistrzami kuchni, którzy specjalizują się w daniach kuchni wegetariańskiej i wegańskiej,
  • wykłady znanych dietetyków,
  • degustacja przyrządzonych specjałów,
  • kulinarne zawody firmowe: po warsztatach zostaną wyłonione drużyny, które zajmą się przygotowaniem określonych potraw. Następnie jury wyłoni zwycięski zespół – otrzyma on wyjątkową nagrodę,
  • kulinarne quizy wiedzy o wegetarianizmie i weganizmie

Jeśli chcesz rozpropagować u swoich pracowników ideę zdrowego odżywiania i zachęcić ich do spróbowania czegoś nowego, skorzystaj z naszej propozycji na zorganizowanie tego typu imprezy! Dopilnujemy, aby było smacznie, zdrowo i profesjonalnie – tak, by usatysfakcjonować wszystkich!