Impreza w stylu mask singer

2022-07-13T11:08:50+02:0026 czerwca 2022|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Mask singer to kultowy program rozrywkowy, o którym słyszał już chyba każdy. Zabawa polega na tym, że dany celebryta przebiera się za dają postać lub rzecz tak, aby nikt go nie rozpoznał. Jego głos jest specjalne zmieniony, a jedyną podpowiedzią w tej rozgrywce są: głos artysty, który śpiewa i misterne podpowiedzi. Jury musi zgadnąć, kto kryje się pod przebraniem, co jest niełatwym zadaniem. Gra jest jednak warta świeczki, ponieważ dostarcza mnóstwa radości. Zatem prezentujemy Wam imprezę tematyczną w stylu mask singer! Łapcie swoje przebrania i chodźcie z nami!

Jakie elementy musi zawierać taka impreza?

  1. Przebrania – które są niezbędne, ponieważ nie można ujawnić swojej tożsamości – to inni powinni ją zgadnąć. I na tym polega cała zabawa.
  2. Scenę – na niej uczestnicy eventu dają pokaz i śpiewają piękne ballady, a nawet tańczą.
  3. Pękające balony z brokatem – jak szaleć, to szaleć, artyści na scenie muszą przecież zaprezentować się od jak najlepszej strony, a lepiej jest błyszczeć!
  4. Mobilny food truck – który zaspokoi głód uczestników i posili ich między wystąpieniami.

Na jakie okazje nada się na tematyka?

Na wszystkie! Wyobraźcie sobie na przykład imprezę urodzinową w tym stylu. A szczególnie, gdy ma to być impreza-niespodzianka. Solenizant nie wie, jacy goście do niego przyszli i musi odgarnąć po ich przebraniach. Brzmi fantastycznie, prawda? Taka impreza to podwójna niespodzianka. Może to być również jubileusz dziecka czy impreza na zakończenie studiów, a nawet integracja w firmie. Zgadnąć tożsamość kolegi z pracy po jego przebraniu i występie to nie lada sztuka i zabawa. Dlatego polecamy tę imprezę tematyczną na wszelkiego rodzaju okazje. Zapewniamy – nie będziecie zawiedzeni!

Śpiewać każdy może czasem lepiej lub trochę gorzej… Ale przebierać się i bawić również może absolutnie każdy! Odrobina dystansu do siebie jest tak potrzebna w świecie naszych trosk i trudów życia codziennego. Jeśli więc tylko jesteście ciekawi, co jeszcze można dodać do Waszego eventu, by był niezapomniany, koniecznie się z nami skontaktujcie! Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE