Gra w krykieta w plenerze

2021-12-29T21:46:51+01:0004 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Imprezy plenerowe|

Krykiet to angielska gra na świeżym powietrzu dla najbardziej wykwintnych klas społecznych. Nie dziwi jednak, że sięgają po niego nie tylko wysokie sfery, ale i każdy zwykły obywatel. Zasady gry nie są bardzo skomplikowane, a radość, która płynie z gry zespołowej i lekkiej bryzy, otulonej Słońcem, spoglądającym na Was z góry, jest warta każdego wysiłku fizycznego.

Gdzie może być zorganizowana owa impreza?

  1. Na łące – są na niej wielkie przestrzenie i miejsce, by ponieść się grze. Odpowiednio przygotowany grunt pozwoli na profesjonalną grę, a jednocześnie będzie okolony piękną zieloną trawą.
  2. Na polu golfowym – jest ono wprawdzie przeznaczone na nieco inny rodzaj aktywności, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by łączyć dwa różne środowiska sportowe.
  3. Na kompleksie ogrodowym – po zakończonej grze, będzie się można udać na malowniczy spacer między pięknymi, egzotycznymi roślinami i odpocząć po emocjonujących rozgrywkach.

Jakie okazje mogą przyświecać przedsięwzięciu?

  1. Impreza integracyjna z firmy – Gry zespołowe i minimum rywalizacji to coś, co spoi więzy pracowników Waszej firmy i pozwoli poznać siebie nawzajem od nieco innej strony, niż dotychczas – w budynku firmy.
  2. Spotkanie seniorów po latach – krykiet to nie najbardziej dynamiczna gra świata, dzięki temu, mogą się jej chwycić nawet starsi!
  3. Event sportowy – pokazowa rozgrywka w krykieta przyciągnie rzesze obserwatorów i doskonale zareklamuje produkty lub usługi.

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą i pragniecie dowiedzieć się nieco więcej, bardzo polecamy kontakt z naszą firmą. Pomagamy naszym klientom, których trud organizacyjny przerasta, którzy nie mają na niego czasu lub siły i pragną, by event, który chcą wdrożyć w życie był przygotowany w najbardziej profesjonalny sposób. Zajmujemy się branżą eventową od lat, dzięki czemu wypracowaliśmy mechanizmy, które gwarantują naszym klientom zadowolenie. Jest możliwy kontakt zarówno telefoniczny, jak i mailowy. Wybierzcie ten, który jest dla Was wygodniejszy. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE