Parki dinozaurów należą do jednych z najpopularniejszych parków rozrywki. Obcowanie z wiernymi replikami wielkich stworzeń, których nie możemy zobaczyć już na własne oczy, będzie fascynującym doznaniem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dlatego są również interesującą opcją przy wyborze miejsca na imprezę. W samej Polsce znajdziemy wiele miejscowości mających w swojej ofercie tego typu parki.

 Parki dinozaurów w Polsce

 Parki rozrywki z dinozaurami znajdziemy praktycznie w każdej części Polski. Na północy mamy między innymi Dinopark Malbork oferujący około 40 replik dinozaurów. Bardziej w centrum Polski – niedaleko Łodzi – znajdziemy Dinopark Kołacinek. W województwie małopolskim natomiast położony jest park rozrywki Zatorland, który może pochwalić się powierzchnią 10 hektarów.

 Pomysły na imprezę w parku dinozaurów

 W parku dinozaurów można zorganizować różne imprezy tematyczne. Dzieci na pewno ucieszą się z obchodów urodzin w takim miejscu, można też zorganizować im imprezę z motywem prehistorycznym – łącząc naukę z zabawą. Dorośli natomiast na pewno docenią atrakcje dodatkowe, takie jak lunapark. Dlatego impreza w parku dinozaurów jest również dobrym pomysłem na wyjazd integracyjny.

 Jakie są plusy organizacji eventu w parku z dinozaurami?

  • poszerzanie wiedzy – dinoparki przybliżają historię wymarłego gatunku gadów i w przystępny sposób o nich uczą
  • rozrywka dla dzieci – dzieciaki uwielbiają dinozaury i z pewnością będą zachwycone zabawą w ich towarzystwie – a zabawa idzie w parze z nauką
  • szereg atrakcji – parki dinozaurów oferują nie tylko ich wierne repliki, ale też liczne dodatkowe atrakcje, takie jak lunaparki czy strefy gastronomiczne
  • duża przestrzeń – najczęściej liczą one po kilka hektarów, dlatego są świetnym miejscem na organizację eventu, który musi pomieścić dużą liczbę ludzi.

Planujesz organizację imprezy? Z naszą pomocą dopniesz wszystko na ostatni guzik. Nasza firma zajmuje się organizacją eventów od lat i robi to z pełnym profesjonalizmem. Gwarantujemy kompleksową obsługę Twojego wydarzenia oraz wynajem dekoracji i kostiumów na każdą imprezę tematyczną. Zapoznaj się z ofertą agencji Whatevent już dziś!