Miasta, szczególnie w śląskiej aglomeracji, na pierwszy rzut oka raczej nie zachęcają do odwiedzin. Wszystko się zmienia, gdy pozna się bliżej to województwo i oczywiście wybierze do organizacji eventu naszą agencję. Często w sprawach biznesowych trzeba zorganizować wyjazd do jakiegoś miasta – dlaczego tego nie wykorzystać na zorganizowanie dodatkowej imprezy? Dzięki temu można połączyć przyjemnie z pożytecznym.

Atrakcje w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza znana jest przede wszystkim z czterech pięknych zbiorników wodnych nazwanych Pogoria. To zdecydowanie fantastyczny pomysł na zorganizowanie imprezy – wynajem jachtów, motorówek czy rowerków wodnych – to tylko nieliczne z atrakcji z jakich można tutaj skorzystać. Pojezierze Dąbrowskie powstało poprzez zalanie  dawnych wyrobisk piasku podsadzkowego dla pobliskich kopalni. Na jego terenie wyznaczone są obszary objęte programem Natura 2000. Gdy pogoda nie będzie zachęcać do skorzystania z dobrodziejstw natury, można przenieść się do Wodnego Świata – Aquaparku Nemo – i tam oddać się wodnemu szaleństwu. W niedalekiej odległości od Dąbrowy Górniczej znajduje się Pustynia Błędowska. Same miasto również ma do zaoferowania wiele ciekawych miejsc. Począwszy od zabytkowej Bazyliki Najświętszej Maryi Panny Anielskiej po Pałac Kultury Zagłębia. Warty uwagi jest także zabytkowy młyn wodny oraz drewniana kaplica pochodząca z XVIII wieku. Ciekawym miejscem do zwiedzania są podziemia przy Muzeum Miejskim „Sztygarka”. Znajduje się tam multimedialna trasa w tunelach dawnej Kopalni Ćwiczebnej – zaliczana do Szlaku Zabytków Techniki.

Zaskakujący event?

Oczywiście, że tak. A jeszcze dobrze zorganizowany i przygotowany będzie nie tyle zaskakujący, co imponująco zapadający w pamięć. Nasza firma to doświadczony zespół przewodników i animatorów, dzięki której event w Dąbrowie Górniczej właśnie taki będzie. Możemy zorganizować tutaj szkolenie połączone z integracją. Zająć się przygotowaniem rozmów biznesowych, które zakończyć się mogą wspólnym czasem nad Pogorią lub w podziemiach starej kopalni. Sposobów na ciekawe spędzenie czasu jest tu naprawdę sporo – wszystko zależy jednak od charakteru wydarzenia jakie chce się tu zorganizować. Mając taką informację, dołożymy wszelkich starań, aby scenariusz pobytu tutaj wyniósł jak najwięcej korzyści dla jego uczestników.