Rzeczpospolita szlachecka to czasy, które minęły już wiele wieków temu, jednak mimo to, wciąż dostrzegamy spuściznę tego okresu. Bankiet to wydarzenie niebagatelne, które nieraz decyduje o przyszłości współpracy biznesowej, komunikacji wewnątrz firmy, czy podejmowaniu nowych inicjatyw. Polega na posiłku o charakterze formalnym i oficjalnym, co sprawia, że obowiązuje na nim odpowiedni dress code i sposób zachowania. To sprawia, że warto zorganizować tę okoliczność iście dostojnych warunkach, jak na szlacheckie standardy przystało.

Gdzie może się odbyć taka impreza?

  1. Na dworku – będzie dobrze czuć klimat szlachecki i arystokratyczny. Młoda Polska, jako epoka literacka, z pewnością nie powstydzi się tego wydarzenia, a uczestnicy będą dumni, że mogą wziąć udział w tak sielankowym i magicznym wydarzeniu.
  2. Na zamku – taki bankiet będzie bardzo uroczysty, z mnogością żyrandoli pod sufitem i w stylu książęcym.

Czego nie może zabraknąć?

  1. Żyrandoli i pięknych oświetleni – bo światło potrafi zrobić niepowtarzalny klimat i przenieść nas nie tylko w czasie, ale też w ładną aurę, przy której od razu będzie się przyjemniej rozmawiało.
  2. Wykwintnego jedzenia – szczególnie w postaci sałatek, mięsa z dzika czy jelenia, napoi szlacheckich, dobrych trunków alkoholowych i czekoladowego fondue.
  3. Skrzypka lub pianisty – który jako wytworny muzyk umili czas spożywania posiłku i towarzyszących im rozmów, co wprowadzi w kulturalny klimat dawnych czasów.
  4. Przebrania z epoki są mile widziane – fraki, pasy oraz futrzane nakrycia głowy nie są wymagane podczas takiego eventu, ale z pewnością były by ciekawą atrakcją, lekcją historyczną oraz okazją do wymienienie refleksji i spostrzeżeń.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką. Jeśli tylko czeka Was ważna okazja do świętowania, to nie wahajcie się i skontaktujcie się z nami, a opowiemy Wam o szczegółach tej oferty. Bankiet w stylu szlacheckim można zorganizować z okazji sukcesu w dużej firmie, jubileuszu dyrektora, odnowienia kontaktów biznesowych z partnerem zagranicznym albo z okazji obwieszczenia bliskim o ważnym wydarzeniu w naszym życiu. Jest to przedsięwzięcie niemałe, ale jeśli jego wielkość Was przeraża, to nasza firma, która działa na rynku eventowym od lat, z chęcią pomoże Wam w tych menadrach. Serdecznie zapraszamy!