Wydarzenia z udziałem celebrytów

Eventy organizowane z udziałem znanych osób, to bardzo popularny sposób na przyciągnięcie potencjalnych klientów, a także forma podziękowania dla pracowników, poprzez możliwość poznania znanej osoby: aktora, piosenkarki czy modelki. Celebryci mogą przejąć rolę konferansjera i zająć się prowadzeniem gali, bankietów, jubileuszy czy koncertu. Obecność gwiazd sprawia, że ranga każdego wydarzenia idzie automatycznie w górę. Jest to swego rodzaju nobilitacja uczestników, pracowników. Gwiazdy budują pozytywny wizerunek naszej firmy. A co za tym idzie? Oczywiście ekspresowe zwiększanie zysków działalności firmy.

Czy znane osobowości mogą przyćmić wizerunek prezesa?

Wielu gospodarzy eventów zastanawia się, czy jeśli zaproszą na swoje wydarzenie gwiazdę, to czy ona nie przysłoni ich osoby i będzie tematem numer jeden. Z pewnością tak będzie. W końcu gwiazda, to „wisienka na torcie”, który będzie idealnym sposobem uwieńczenia naszej imprezy. Dzięki, temu nasi pracownicy będą mieć lepsze spojrzenie na wizerunek firmy i opowiadać będą o niej w samych superlatywach. Pozwoli, to nam na pozyskanie nowych klientów, a także na zatrudnienie nowych osób do pracy. Każda chętnie przyjdzie do firmy, która jest bogata w dobre opinie. Na jeden wieczór, nie warto się zastanawiać, czy będzie widać naszą osobę. Każdy uczestnik po zakończonej imprezie, będzie mówił o prezesie, bo to przecież dzięki niemu mogli zobaczyć gwiazdę dużego pokroju.

Celebryta jako konferansjer

Zdecydowanie aktorzy, piosenkarze, celebryci lepiej radzą sobie ze stresem wystąpienia publicznego niż my. Gwiazdy mają płynność wyrażania myśli. Bardzo często gwiazdy opowiadają o tym jak doszły do sukcesu zawodowego i finansowego. Takie osoby prędzej zmotywują i przekonają ludzi do tego, że warto działać i walczyć o swoje marzenia. Pokażą im też, że zawsze trzeba dawać z siebie sto procent, aby osiągnęli sukces i satysfakcję.

W jakich imprezach biorą udział gwiazdy? Na jakie wydarzenia można je zaprosić?

Celebryci bardzo chętnie biorą udział w różnego rodzaju akcjach takich jak:

 • Akcje charytatywne,
 • Akcje lojalnościowe,
 • Akcje wspierające, np. domy dziecka,
 • Jubileusze,
 • Bankiety,
 • Otwarcia,
 • Premiery,
 • Imprezy okolicznościowe.
 • Eventy w galeriach handlowych.
 • Koncerty
 • Gale.

Oczywiście w zależności od osobowości, gwiazdy same dobierają miejsca, w których mogą uczestniczyć i przede wszystkim chcą. Z pewnością, jednak warto być cierpliwym i wykorzystać możliwość zaproszenia znanej osoby na event.

Nasza firma pomoże Ci w realizacji marzeń i postaramy się, aby na twoje wydarzenie przybyła znana osobowość i poprowadziła event albo wzięła w nim udział gościnnie. Dzięki temu z pewnością zapewnisz swoim uczestnikom niezapomniane chwile i wrażenia związane z poznaniem gwiazdy, a nawet możliwością zrobienia sobie z nią zdjęcia. Każdy będzie opowiadał superlatywy o wydarzeniu z udziałem celebryty.