Lata dziewięćdziesiąte i dwutysięczne przeszły już do historii, chociaż niektórym nadal może się wydawać jakby to było wczoraj. Wszystkie okresy mają jakieś charakterystyczne elementy, które z biegiem czasu przechodzą do lamusa. Warto cofnąć się o te kilkanaście lat i przypomnieć sobie, jak wtedy wyglądały imprezy. Pomóc w tym może wykorzystanie odpowiednich dekoracji.

Disco gra! Jest zabawa!

Bo z czym najbardziej kojarzą się lata dziewięćdziesiąte w Polsce? Oczywiście z rozkwitem kultury disco! Do tego pierwsze komputery, telefony komórkowe i robi się naprawdę barwny mix. W dekoracjach wykorzystamy absurdalnie ogromne telefony komórkowe z balonów i kartonów. Nie zabraknie monitorów wielkości mikrofalówek z kultowym pomarańczowym napisem na czarnym tle: „Można teraz bezpiecznie wyłączyć komputer”. Znajdą się też walkmany, pierwsze wieże na płyty CD i przenośne odtwarzacze tychże płyt. Na specjalnie życzenie ustawimy projektor, który będzie wyświetlał najfajniejsze sceny z „Przyjaciół” czy też „Zbuntowanego Anioła”. Nie zabraknie oczywiście wielkiej kuli dyskotekowej pod sufitem i kolorowych świateł. Plakaty z zespołami disco polo sprzed lat obowiązkowo muszą pojawić się na ścianach. Kwiatowe dekoracje? Ależ oczywiście! W każdym domu można było przecież spotkać paprotki i to w każdym wydaniu. Kiczowate bibeloty staną na stolikach przykrytych charakterystycznymi obrusami. Dzieła dopełnią odpowiednie stroje, których na tej imprezie po prostu nie może zabraknąć.

Wspaniałe lata wspomnień z Whatevent

To, że lata dziewięćdziesiąte i dwutysięczne są dla wielu z nas świetnym czasem do wspominania jest niezaprzeczalnym faktem. Nieco młodsi zapewne z chęcią zobaczą jak wyglądały imprezy kilkanaście lat temu. Dekoracje w stylu disco wspaniale oddadzą charakter i klimat dyskotek i zabawy do białego rana. Jeżeli nadal jednak szukasz swojego stylu, który najlepiej nadałby się na Twoją imprezę, zajrzyj koniecznie w zakładkę ”dekoracje tematyczne na wynajem”. Posiadamy bardzo duże zaplecze elementów wyposażenia, które możesz od nas wynająć. Im więcej usług przypadnie Ci do gustu i staną się one Twoim wyborem, tym większy rabat będziemy mogli Ci zaoferować. Z Whatevent każda impreza musi się udać!