Piramidy, piasek, palące słońce i przygoda. Brzmi, jak scenariusz filmu z Indiana Jones’em, prawda? Niewątpliwie pandemia pokrzyżowała plany niejednemu, odbierając możliwość dalekich podróży. Być może ktoś stracił swój ukochany Egipt i zastanawia się, jak długo jeszcze w rozłące z owym państwem pozostanie. Na ratunek przychodzi Bydgoszcz i tamtejszy escape room!

To miasto to istna stolica zabawy w „ucieczkę z pokoju”, była pionierem i na rynku polskim absolutnie rozsławiła nowy rodzaj rozrywki. Każdy mistrz gry z podziwem spogląda w stronę tamtejszych pokoi i zagadek, ponieważ ich kunszt doceniany jest nawet  przez zagranicznych graczy.

Proponujemy wyjazd do pokoju „W cieniu piramid”, ponieważ to klasyk ze swojego gatunku. Przyznajcie, że minimum egzotyki wam się przyda.

Co zobaczycie na miejscu?

– maski faraonów, zdobne w złotą farbę. Nosili je kiedyś najdostojniejsi faraonowie, choć niewątpliwie niejedna z nich jest obarczona klątwą…

– wiekowe lampy rozświetlające mrok, dzięki którym nie zgubicie się w niebezpiecznych zakamarkach tuneli prowadzących przez piramidy,

– stare, stęchłe drewno w postaci skrzyń, które trzeba otworzyć. Kto wie, jakie skarby kryją się w środku? A może będą tam narzędzia niezbędne do wydostania się lub zaginiony podróżnik, czekający z nadzieją na odsiecz swoich kompanów?

Dostaniecie też zaledwie godzinę na uratowanie swojego życia i wydostanie się z zamknięcia!

Dlaczego z nami?

Nasza firma dostarczy wam odpowiedniego przygotowania – wszak każda ekspedycja wymaga dobrego nastawienia, instrukcji i przewodnika. Musicie też być wyposażeni w odpowiednie ubranie  – kto to widział ekspedytora egipskiego bez beżowego stroju, dopełnianego przez kapelusz z rondem? Zaś po zakończonej zabawie – jak na podróżników przystało – trzeba się posilić, by zregenerować utracone siły na ratunek własnego życia. Wszak nawet Indiana Jones, jako poszukiwacz przygód, musiał zadbać o odpowiedni odpoczynek i regenerację. A wrażeń na pewno nie będzie brakowało!