Pokaz jeździecki w mieście

2022-08-21T01:11:30+02:0027 sierpnia 2022|Agencja Eventowa, Imprezy plenerowe|

Pokaz jeździecki to wydarzenie niecodzienne. Zakłada przemarsz zastępu koni przez uroczyście usłaną alejkę, a potem ich bieg przez łąki lub nawet tor przeszkód. Zebrani obserwują konie i zachwycają się ich gracją, wielkością, maścią, a nawet ubraniem. Ciepłe promienie słoneczne ogrzewają całe widowisko i ma się poczucie w duszy, że warto żyć, a świat jest piękny. Czego potrzeba więcej do szczęścia niż nieco natury wokół i pokaz pięknych ruchów? Jeśli też jesteście fanami tego typu sielskich widoków, serdecznie zachęcamy do przeczytania do końca!

Jak wyglądają konie w takim wydarzeniu?

Są ubrane i uczesane bardzo elegancko – podobnie jak ich opiekunowie. Nierzadko mają też ozdobne ornamenty i detale. Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tak podziwiamy konie? Dzieje się tak, dlatego, że można te zwierzęta określić, jako szlachetne. Są duże, silne i majestatyczne. Mają w sobie „to coś”. Oprócz tego, nie są zwierzętami, na które każdy może sobie pozwolić, a to co jest trudniej dostępne, budzi większe zainteresowanie i podziw. Jeśli więc tylko lubicie oglądać ciekawe zwierzęta, to ta oferta jest zdecydowanie dla Was!

Lista z okazji których można zorganizować pokaz jeździecki:

  1. Urodziny jeźdźca – bo który jeździec nie chciałby spędzić jeszcze więcej czasu ze swoimi pupilami? Koni nigdy dość, zwłaszcza, jeśli się je ujeżdża!
  2. Festiwal w mieście lub na wsi – na takim wydarzeniu pokaz konny z pewnością przyciągnie tłumy zainteresowanych, starszych i młodszych.
  3. Otwarcie nowej stadniny – bo najlepiej uczcić ją przemarszem tych, którzy będą w niej zamieszkiwali.

Galopem dobrnęliśmy do końca tej oferty. Jeśli Was zainteresowała, to koniecznie dajcie nam znać. A może macie w związku z nią jakieś pytania? Nie wahajcie się ich zadawać, ponieważ jako firma eventowa, która działa w branży od wielu lat, doskonale wiemy, czego potrzeba na Wasz event. Dostosowujemy oferty do naszych klientów tak, by byli zadowoleni. Przecież życie to jeden wielki event, prawda? Dlatego warto zastanowić się, czy przy tak pięknej pogodzie, która nadchodzi, nie warto by było uraczyć się pokazem jeździeckim na świeżym powietrzu. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE