Kula laserowa

2022-07-28T13:18:06+02:0028 lipca 2022|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Kula laserowa to alternatywa dla kuli dyskotekowej. Jest czymś podobnym, a jednak różni się w szczegółach. Jednak dzięki swojemu współczesnemu a nawet futurystycznemu wyglądowi, doskonale sprawdzi się na różnego typu wydarzeniach. Zdecydowanie polecamy zapoznać się z tą opcją, ponieważ być może jest to dokładnie to, czego potrzebujecie na swój event!

Jak wygląda kula laserowa?

Jest to przedmiot, który zawiesza się pod sufitem, a z jego dziur wydobywa się nie rozproszone i rozmazane światło, ale konkretnie zakrojone strumienie lasera. Taka kula może imitować dyskotekową podczas tańca, być świetnym elementem nastrajającym na wszelkiej maści koncerty lub stwarzać klimat w pokoju z grami lub imitować urządzenia z przyszłości. Jak widać – zastosowań jest wiele i w tym aspekcie ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. To właśnie ona sprawia, że w świecie eventowym nie ma żadnych barier, a atrakcje, scenografie i rekwizyty można kształtować na wiele różnych sposobów. To sprawia, że każdy event jest jedyny w swoim rodzaju. Dzięki temu wszyscy goście na pewno będą go jeszcze wspominać długi, długi czas.

Na jakie okazje kula nada się idealnie?

  1. Na koncerty
  2. Na imprezę studencką
  3. Na eventy związane z nowymi technologiami
  4. Na imprezę tematyczną w stylu futurystycznym
  5. Na imprezę w stylu kasyna

Nie sądziliśmy, że tak szybko świat poszybuje do przodu, ale jeśli tak się już stało – to stawiamy mu czoła i przedstawiamy Wam nowe technologie związane z laserem. Nasza firma porusza się w branży eventowej szybko niczym strumień światła i zwinnie, niczym obracająca się kula laserowa. Jeśli trud organizacyjny eventu Was przerasta lub pragniecie zapewnić sobie najlepsze atrakcje na to wydarzenie, to nie wahajcie się do nas pisać. Z chęcią Wam pomożemy, doradzimy i zorganizujemy. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE