Whatevent to agencja eventowa świadcząca szereg usług związanych z organizacją imprez w Gdyni i okolicach aglomeracji gdyńskiej. Jako agencja full service, Whatevent zapewnia organizację eventów dla firm, obiektów handlowych i tradycyjnych konsumentów, gwarantując kompleksową obsługę imprez dla każdego segmentu rynkowego.

Masowe imprezy publiczne i wydarzenia gromadzące tysiące widzów, to w Gdyni nie nowość. Dla potrzeb organizacji tak dużych eventów, wymagane są struktury, które zagwarantować może Whatevent – Agencja EVentowa. Gdynia, to poza Gdańskiem i Sopotem jedno z trzech miast składających się na „Trójmiasto”. Obszar aglomeracji trójmiejskiej otoczony jest innymi, pomniejszymi miastami, których ilość ludności wraz z Gdynią, Sopotem i Gdańskiem przekracza liczbę 1.000.000 mieszkańców. Wysoki wskaźnik zaludnienia i dynamiczny rozwój Trójmiasta przyczyniają się do rozwoju sfery imprezowej.

Whatevent to doskonały partner zarówno w organizacji eventów dla firm, jak i eventów publicznych kierowanych do mieszkańców miast.

W zakresie organizacji eventów w Gdyni mieszczą się takie usługi jak:

  • Organizacja imprez firmowych
  • Organizacja bankietów i uroczystych gali
  • Organizacja jubileuszy firmowych i innych cyklicznych imprez dla firm
  • Organizacja konferencji, szkoleń i warsztatów firmowych
  • Organizacja imprez integracyjnych dla firm oraz wyjazdów motywacyjnych
  • Organizacja pikników firmowych i rodzinnych

Oprócz tradycyjnej organizacji imprez dla firm, Whatevent jako firma eventowa gwarantująca pakiet pełnego wyposażenia eventowego, ma w swojej ofercie  dodatkowo:

  • Wynajem nagłośnienia koncertowego i głośników konferencyjnych
  • Wynajem oświetlenia scenicznego
  • Wynajem sceny i podestów scenicznych
  • Wynajem scenografii eventowej i teatralnej – w tym dekoracje tematyczne i ozdoby

Korzystając z usług Whatevent, zyskują Państwo pełen pakiet niezbędnych usług i wyposażenia, umożliwiający realizację każdego wyzwania, z którym wiąże się organizacja eventów. Gdynia to miasto o stosunkowo dużej aktywności festiwalowej oraz o sporych skłonnościach do inwestycji w wizerunek miasta, co sprawia, iż miasto dynamicznie rozwija się w sferze eventowej. W zakresie organizacji imprez firmowych, obszar Gdyni staje się co raz to atrakcyjniejszym polem do inwestycji dużych firm – to oznacza, iż strefa handlowa miasta rośnie w siłę z roku na rok. Duże agencje eventowe w Gdyni policzyć można na palcach jednej ręki – Whatevent jest nie tylko firmą organizującą eventy, ale też gwarantującą szereg rozwiązań z zakresu wynajmu specjalistycznego sprzętu eventowego i scenografii. Korzystając z usług agencji , zyskują Państwo pełen pakiet rozwiązań.