Impreza w stylu starożytnej Grecji

2022-08-21T01:11:25+02:0026 sierpnia 2022|Imprezy tematyczne|

Chcielibyście przeistoczyć się w antycznych Bogów lub Gladiatorów? Poczuć dreszczyk emocji walcząc o tron Olimpu ? Przeżyć fantastyczny wieczór w towarzystwie uroczych, greckich Księżniczek i Bogiń ?

Jeżeli tak, to idealnie trafiliście. Z przyjemnością zorganizujemy dla Was imprezę przepełnioną mnóstwem emocji i wrażeń.

Nieziemska oprawa sceniczna.

Stworzymy dla Was wspaniałą grecką dekorację.

Dzięki niej już na wstępie poczujecie się, jakbyście przekraczali bramy Olimpu.

Na ścianach wydruki, a na nich: Akropol, Ateny, bramy z kolumnami i Zeus w pełnej okazałości.

Miejscami złote tace i kielichy, srebrne misy z wodą, puchary, a do tego piękne zielone gałązki. Kilka kroków dalej Olimp przeistoczy się w boską grecką wyspę – wokół zobaczycie fototapety z pięknymi górskimi krajobrazami i rajskimi plażami a wśród nich piękne Greczynki i męskich Gladiatorów.

Wspaniałe greckie kostiumy.

Przygotujemy dla Was fantastyczne stroje i akcesoria w stylu greckim.

Mężczyźni przeistoczą się w walecznych Gladiatorów, greckich Senatorów lub Zeusa, a kobiety staną się pięknymi, antycznymi Boginiami i Afrodytami oraz powabnymi greckimi Księżniczkami.

Potrawy i napoje prosto z Grecji.

Przy ogromnym, suto zastawionym stole doświadczycie prawdziwej greckiej uczty. Zasmakujecie wielu przepysznych dań i trunków, m.in.: znakomitych mięsiw, pieczonych i nadziewanych warzyw, greckich bagietek, grubych plastrów sera feta, greckiej sałatki, owoców morza, fig, daktyli oraz czarnych i zielonych oliwek.

Proponujemy spróbować anyżowych drinków i wyśmienitych czerwonych win.

Kuchnia grecka – jako jedna z najlepszych na świecie – zachwyca różnorodnością smaków i aromatów, a do tego jest bardzo zdrowa i lekka. Z pewnością te smaki trafią w Wasze podniebienia.

Nastrojowy klimat.

Dźwięki harfy, fanfary, czy też śpiew chóralny z pewnością oczarują każdego i wprowadzą w wyjątkowy nastrój. Melancholijna melodia będzie się przeplatać z greckimi tańcami pełnymi ekspresji.

Jedną z naszych propozycji jest Taniec Zorba, który pozwala uwolnić wszystkie drzemiące w człowieku emocje.

Fantastyczną zabawę zapewni również kolejny taniec – korowód, który według Greków wyraża radość i braterstwo.

Ekscytujące gry i zabawy.

Czekają Was pełne emocji walki gladiatorów, w których chętni stoczą bitwę o „Boski” puchar i piękną grecką księżniczkę.

Również nie zabraknie konkursów zręcznościowych i z wiedzy o starożytnej Grecji. Jedną z nich jest mało znana, ale bardzo ciekawa, antyczna gra Kottabos, która polega na tak precyzyjnym wychlapywaniu resztek wina z naczynia do metalowej miski, aby w jak najmniejszym stopniu ubrudzić podłogę. Wygrywa osoba, która wykona to zadanie najbardziej precyzyjnie, a dźwięk wlewanego trunku będzie jak najdelikatniejszy.

Fantastyczną atrakcją jest kącik, w którym każdy Gladiator, Senator, a tym bardziej Zeus poczuje się jak prawdziwy Bóg Olimpu. Piękne greckie księżniczki i boginie stworzą nastrojowy klimat. Wyobraźcie sobie… – leżycie na wygodnym fotelu, jedna piękna Bogini Was masuje, inne częstują napojami Bogów, a pozostałe wachlują gałązkami oliwnymi. Czyż to nie piękny scenariusz ?

 

Jeżeli taka wersja wypoczynku Wam odpowiada, zapraszamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby w 100% spełnić Wasze oczekiwania i abyście przeżyli niezwykłe chwile, które utkwią w Waszej pamięci na wiele lat.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE