Maluchy uwielbiają spędzać godziny przed telewizorem, komputerem czy tabletem na oglądaniu swoich ulubionych bohaterów z kreskówek w akcji. A może by tak przenieść ulubieńców do prawdziwego świata? Zachwyt ze strony podopiecznych gwarantowany.

Dekoracje prosto z filmowego świata

 Zadbaj o odpowiednią scenerię: niech dzieciaki poczują się jak w ulubionym filmie. Jeśli preferują kreskówkę o wróżkach, urządź wnętrze na wzór kolorowego pałacu, z księgami zaklęć, różdżkami i kostiumami ze skrzydełkami dla dzieci. W utrzymaniu klimatu pomogą też na przykład pastelowe poduszki, na których będzie można usiąść. A gdy małym w głowie klimat z zupełnie innej bajki, jak na przykład ze Shreka, możesz zaaranżować niemal prawdziwe bagnisko. Przydadzą się w tym wypadku drewniane dekoracje i dużo zieleni, dlatego równie dobrze przyjęcie zorganizować można w plenerze. Przygotuj dla dzieci stroje wierne tym noszonym przez bohaterów animacji (możesz dołączyć również maski).

Wspólne oglądanie filmów animowanych

 Dzieci wcale nie trzeba odcinać od zabawy przed ekranem. W programie imprezy można wyznaczyć im godzinę lub dwie na oglądanie filmu związanego z jej motywem. Seans w otoczeniu scenerii znanej dzieciom dotąd tylko ze szklanego ekranu wzmocni ich więź z bohaterami, a przy okazji będzie dodatkową atrakcją, którą wyniosą z przyjęcia.

Dodatkowe atrakcje na imprezie z animacjami

 Oprócz odpowiednich kostiumów i dekoracji zapewnij maluchom również pasującą do imprezy muzykę. Może to być ścieżka dźwiękowa z uwielbianej przez nich animacji lub po prostu muzyka nią inspirowana, oparta na podobnych klimatach. Małe dzieci uwielbiają tańczyć, więc poświęć im na to wystarczająco dużo czasu. A jako że książka wciąż nie umarła, możesz również przeznaczyć chwilę na czytanie małym gościom książeczki o kolejnych przygodach bohaterów znanych im głównie z ekranu. Do tego, jak i do wielu różnych innych atrakcji możesz zatrudnić też animatora, który zadba o to, by żaden z uczestników imprezy się na niej nie nudził.

My natomiast z chęcią zadbamy o cały jej prawidłowy przebieg. Od lat zajmujemy się organizacją eventów i chętnie weźmiemy pod opiekę również Twój. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór dekoracji i kostiumów pasujących do motywu imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.