Wojskowa atrakcja to świetna okazja do zorganizowania imprez plenerowych w wojskowym stylu. Atrakcji z tematyką wojska jest naprawdę wiele, a ich pochodną są wszystkie sporty ekstremalne i gry zespołowe, powiązane ze znalezieniem różnych miejsc czy torami przeszkód z jakimi muszą sobie poradzić uczestnicy takiego wydarzenia.

Jakie atrakcje nadają się na imprezę plenerową w wojskowym stylu?

Ścianka wspinaczkowa, dron z torem przeszkód, lot na linie z helikoptera, biesiada przy ognisku, spacer po ogniu, pokazy parkour, armwrestling z gwiazdą, czyli mocowanie się na rękę na przykład z Mariuszem Pudzianowskim, wojskowy tor przeszkód, dom strachu, przejażdżka czołgiem, zawody saperskie, park linowy, obóz przetrwania, wyścig złomów, tak zwany Wrak Race, możliwość dokształcania się w strzelaniu, dzięki mobilnej strzelnicy, skok na bungee, jazda monster truckiem, paintball i zoltar, łucznictwo, malowanie wraków, i off road, przelot myśliwca, a także pokazy Fire Show, to liczna ilość atrakcji, która skierowana może być do wojskowego pleneru i nie pozwolić uczestnikom imprezy ani przez chwilę się nudzić tematyką wojska. Miłośnicy wojskowych przygód, znajdą w każdej z tych dziedzin coś dla siebie, nawet kiedy nie są stricte powiązane z militarnym tematem. Są jednak ich pochodną,  i umożliwiają rozwój w dziedzinie wojskowej, dzięki czemu miłośnicy wojskowych atrakcji mogą wykazać się sprawnością lub logistycznie podejmują się nowych wyzwań.

Dlatego warto stworzyć imprezę w plenerze w wojskowym stylu?

Liczne atrakcje i możliwość zaproszenia wojska na takie imprezy tematyczne, dla uczestników pleneru mogą być dodatkowo uzupełnione poprzez zorganizowanie warsztatów ze wspólnego gotowania grochówki, która ponadto byłaby równocześnie serwowana jako główny posiłek imprezy. Sprawdzą się tutaj także branże gastronomiczne typu pajda chleba, kiełbasa na gorąco, czy miejsca, w których ludzie będą mogli stworzyć wspólne ognisko. Uzupełnieniem wydarzenia będzie także muzyka i nie musi być spójna z tematem imprezy, ale chętniej odwiedzający zobaczą umiejętności muzyczne osób z wojska niż będą słuchać najbardziej popularne w danym czasie piosenek.