Szukasz pomysłu na dobrą zabawę, w którą zaangażujesz całą swoją firmę? Doskonale sprawdzi się impreza tematyczna, którą możesz połączyć z imprezą integracyjną. A jednym z najbardziej lubianych klimatów na tego typu zabawach są lata osiemdziesiąte.

Klimat lat osiemdziesiątych na imprezie

Jak zbudować klimat lat osiemdziesiątych? Przede wszystkim wprowadź odpowiedni dress code: niech każdy przyjdzie w kostiumie charakterystycznym dla mody tamtych czasów – im bardziej kolorowo, tym lepiej. Na imprezowej playliście powinny pojawić się utwory, którymi w latach 80. żył cały świat, między innymi od Michaela Jacksona czy Whitney Houston. Aby podtrzymać klimat, zadbaj też o odpowiednie dekoracje, takie jak na przykład gry arkadowe znane ze szczególnie popularnych wtedy salonów gier. Dzięki temu duch lat 80. na Twojej imprezie będzie obecny od jej początku do samego końca.

Gdzie w Warszawie zorganizować imprezę firmową?

Dobrym miejscem na imprezę firmową w stylu lat osiemdziesiątych będzie każdy warszawski klub. Warto zapoznać się z ofertą na przykład BALu czy Room 13 Club. Jednak jeśli życzysz sobie, by Twoja impreza zyskała na oryginalności, możesz zorganizować ją nawet w prawdziwym salonie gier arkadowych. Dobrą propozycją jest tu salon Arcade 646 znajdujący się na ulicy Domaniewskiej.

Jakie są plusy organizacji firmowej imprezy w stylu lat 80?

Impreza firmowa to dobra okazja do integracji pracowników w luźnej atmosferze. Co więcej, zabawa w klimacie lat osiemdziesiątych jest też nostalgicznym powrotem do czasów muzyki disco i imprezowania w rewii kolorów. Każdy z gości z chęcią powróci na chwilę do zabawy w otoczeniu przyjaznego kiczu i ponadczasowych utworów muzycznych.

Jeśli chcesz zorganizować imprezę firmową, skontaktuj się z nami. Firma Whatevent zajmie się przygotowaniem Twojej imprezy z dbałością o wszystkie ważne szczegóły, od A do Z. Jesteśmy firmą z długim stażem na rynku eventowym i cechujemy się pełnym profesjonalizmem idącym w parze z dbałością o satysfakcję naszego klienta. Razem przygotujemy imprezę, o której Twoi goście na długo nie będą mogli zapomnieć. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.