Nadchodzące premiery kinowe – na co warto się wybrać?

2021-02-20T02:40:05+01:0021 lutego 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Sytuacja pandemiczna wydaje się zmierzać powoli ku stabilizacji, a co za tym idzie, możemy zacząć planowanie firmowego wypadu do kina. Pozornie oferta kin może być w obecnym czasie niezbyt ciekawa, ale po dogłębnej analizie nadchodzących premier można uznać, że zdecydowanie warto wybrać się do kina na co najmniej kilka seansów.

 

Co wyjdzie na ekrany kin w 2021 roku?

Będzie to świetny czas zarówno dla fanów filmów superbohaterskich, jak i zwolenników Jamesa Bonda. Na ekranach kin zobaczymy bowiem film “Czarna wdowa” z uniwersum Marvela, a więc tego samego, w którym dzieje się akcja Spider-Mana, filmów o Hulku czy Avengers. Daniel Craig wcieli się po raz kolejny w rolę słynnego agenta 007, który stawi czoła kolejnym złoczyńcom, starając się uratować świat i rozkochać w sobie masę kobiet. “Nie czas umierać”, bo taki tytuł będzie miał ów film, może pochwalić się piosenką tytułową nagraną jakiś czas temu przez słynną Billie Eillish. Fani mocnych wrażeń będą również zadowoleni z tego, że ukaże się dziewiąta część serii Szybcy i Wściekli – produkcja zapowiada się niezwykle emocjonująco. Możemy być pewni, że nie zabraknie szybkiej akcji i świetnie zrealizowanych pościgów najbardziej wymyślnymi pojazdami, jakie ktokolwiek kiedykolwiek widział.

 

Dlaczego do kina?

Wyjazd firmowy do kina jest znakomity z kilku powodów. Po pierwsze, zwykle nie trzeba jechać daleko, a więc znacznie oszczędzamy na transporcie. Po drugie, bilety do kina są stosunkowo tanie – na osobę wychodzi około trzydziestu złotych. Po trzecie – jeśli dobrze dobierzemy repertuar do gustów pracowników, mogą oni się zrelaksować, odprężyć i czerpać mnóstwo frajdy z seansu. Będzie to także znakomita okazja do dyskusji tuż po obejrzeniu filmu, która może zbliżyć do siebie niektórych członków firmy. Korzyści jest więc mnóstwo, a cena wyjazdu wydaje się optymalna względem niezwykle długiej listy zalet. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy eventowej. Możemy zaproponować organizację takiego wyjazdu – dobierzemy repertuar i znajdziemy najlepsze miejsca, dzięki czemu wypad do kina będzie niezapomniany, a pracownicy będą go bardzo dobrze wspominać przez długie tygodnie.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE