Impreza na plaży – jak ją zorganizować?

2021-06-07T14:11:37+02:0028 maja 2021|Agencja Eventowa, Imprezy plenerowe|

Plaża kojarzy się z kurortami wypoczynkowymi gdzieś w ciepłych krajach. Palmy rozpościerające się nad naszą głową, obszerne baseny i egzotyczne drinki. Jeśli nie macie możliwości doświadczenia wyżej opisanej wizji, to specjalnie dla Was mamy ciekawą ofertę – imprezę na piasku, przy wodzie, ale w nieco innym wydaniu, niż moglibyście się spodziewać.

Sprawdźcie, co ciekawego mają do zaoferowania polskie plaże!

Co ciekawego oprócz leżakowania można robić na plaży w Łące w województwie Śląskim?

– Leży ona przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. W związku z tym, oferuje interesującą ofertę związaną ze sportami wodnymi. Istnieje możliwość popływania łódką, motorówkami, skuterami wodnymi, czy żaglówkami, zarówno samemu, jak i z instruktorem.

– przy plaży znajduje się pole namiotowo-kempingowe. Gdzie można zapewnić nocleg w stylu harcerskim lub kolonijnym. Nie będzie wielkich pięciogwiazdkowych hoteli, ale za to niezapomniane wrażenia gwarantowane!

O czym nie można zapomnieć, organizując imprezę na plaży?

– wygodnych krzesłach i stołach,

– posiłkach i ich rodzajach,

– tropikalnych drinkach,

– dekoracjach w stylu ciepłych krajów,

– balonach i flagach, rozwieszonych przy stoisku z jedzeniem,

Na jakie okazje szczególnie polecamy imprezę na plaży?

– świętowanie sukcesu firmowego – wydarzenie na plaży charakteryzuje się luźną atmosferą, więc idealną na radowanie się z osiąganych wyników,

– integrację pracowników lub impreza rozpoczynająca kolejny rok pracy – jeśli pracownicy mają dobrze zaopiekować się firmą, muszą najpierw się do tego pozytywnie nastroić. A przecież każdego z nas cieszą chwile spędzone na piasku,

– jubileusz członka rodziny lub przyjaciela,

– imprezę z okazji rozpoczęcia wakacji.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE