Impreza plenerowa w przestrzeniach miejskich to możliwości wynajęcia gigantycznych gier do zabaw, zaaranżowanie atrakcji powiązane z ogniem, czy innymi bardziej ekstremalnymi dyscyplinami, jak skok na bungee lub przejście po rozżarzonym ogniu, koncertami, a także możliwością zaskoczenia uczestników imprezy plenerowej rozwiązaniami jakich się nie spodziewają.

Jakie rozwiązanie plenerowe może zaskoczyć odbiorców?

Uczestnicy imprezy plenerowej najczęściej spodziewają się na takie wydarzenia muzyki na scenie głównej, atrakcji związanych z gastronomią, czyli zachowaniem przysmaków lokalnych lub regionalnych, bardzo liczną ilością atrakcji dla dzieci, czy dodatkowych atrakcji jak na przykład obecności szczudlarzy, ruchomych rzeczy, maskotek, które są animatorami imprezy. Czasami uczestnicy wiedzą, że mogą zetknąć się na imprezie plenerowej z aktywnościami w formie gier zespołowych, czy z pokazami, które nie są powiązane z tematyką imprezy jak lotami w powietrze. Imprezy plenerowe mogą mieć jednak swój konkretny temat przewodni. Kiedy taka impreza organizowana jest w przestrzeniach miejskich, a jej tematyka dotyczy wsi lub natury i zgody życia z naturą, przybyłych na imprezę plenerową gości, może zaskoczyć dojenie krowy. Jak tą krowę wprowadzić do miejskiej przestrzeni, aby nikt nie zarzucił, że męczę się zwierzaka, tym bardziej pokazując jak doi się krowę w realnym życiu? Jest na to świetne rozwiązanie w postaci sztucznej krowy, która jest mechaniczna, i posiada miękkie, wiarygodne wymiona, przypominające i bardzo zbliżone do naturalnego ciała krowy. Najlepszym faktem jest to, że z wymion krowy nie musi płynąć tylko mleko, ale także napoje w formie podanej oranżady, soku czy napojów alkoholowych dla dorosłych. Dzięki takiej krowie lub krowom ustawionym na imprezie plenerowej, można wprowadzić element będący jednocześnie rzeźbą do ciekawych zdjęć, formą nauczenia się dojenia krowy, sposobu na organizację konkursu w nietypowej formie,  i wypiciem napojów, które znajdują się wewnątrz krowy. Sprawdzi się to szczególnie kiedy nie musi być to mleko, które pod wpływem na przykład gorących temperatur działających na krowę przez cały dzień zepsują się w trakcie trwania imprezy.

Dlaczego krowa to dobry wybór na plener?

Wprowadzenie symulatora dojenia krowy przeniesie uczestników poza miejską przestrzeń i pozwoli bardziej się zrelaksować, pośmiać i poznać nowe umiejętności, których nie mieliśmy odwagi doświadczyć przy żywym stworzeniu. Zdjęcie w otoczeniu krów, w których wnętrzach występują inne napoje, to także niezwykła pamiątka z imprezy plenerowej. Tematyka o wiejskim charakterze będzie świetnym wyborem, kiedy jej zorganizowaniu pojawi się symulator dojenia krowy.