Dmuchany słoń – ciekawa atrakcja dla dzieci i dorosłych

2021-10-10T20:49:53+02:0007 października 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Dmuchane atrakcje na eventy to pomysł z jednej strony klasyczny – sięgający wielu lat wstecz, a z drugiej strony nieco zapomniany i odkładany od lamusa. Jaki jest powód takiego stanu rzeczy? Dzisiaj często się po prostu nie sięga po to, co minęło, ponieważ wachlarz możliwości, prezentowany przez technologie, nie wymaga, aby ściśle trzymać się osiągnięć minionych lat. Każdy woli sięgać po nowsze i ciekawsze. Czasem jednak to, co klasyczne i sprawdzone może dać więcej radości!

Na jakie okazje dmuchane zwierzaki mogą się idealnie nadać?

  1. Urodziny firmowe – na którym nie będzie brakowało miłośników zwierząt,
  2. Event dla dzieci – a każde z nich przecież fascynuje się światem fauny i flory, poznając odpowiednio coraz to nowe gatunki,
  3. Wydarzenia związane ze zwierzętami – zarówno te, zakładające ich obecność, jak i te teoretyczne,
  4. Eventy dotyczące Afryki i safari – ponieważ to tam w głównej mierze występują te największe zwierzęta lądowe.

Co powoduje, że wspólne atrakcje – dla dzieci i dorosłych mogą zintegrować środowisko dorosłych z dziećmi?

Dmuchane atrakcje zdecydowanie kojarzą się z dziećmi. Nie trzeba im jednak nadawać charakteru infantylnego, ponieważ w zależności od potrzeb, taki dmuchany obiekt może spełniać różnorakie role: stanowić baner reklamowy danego wydarzenia, wiązać się z innymi dmuchanymi atrakcjami, typu dmuchany zamek, być zwykłym elementem dekoracyjnym, czy kryć w środku jakąś ciekawą zawartość, typu słodycze.

Słonie to zwierzęta wdzięczne – mimo swojego rozmiaru, zaskakują swoją delikatnością i gracją. Jeśli jednak słoń nie jest Waszym ulubionym zwierzęciem, możemy też zapewnić innej maści stworzenia, aby dostosować je do Waszych potrzeb i oczekiwań. Dmuchane atrakcje na eventy nie tylko przyciągają wzrok uczestników, ale też wywołują dobre skojarzenia, ze względu na swoją „miękkość” i opływowy kształt. Serdecznie polecamy tę atrakcję, ponieważ mimo wszystko jest niebanalna.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE