Kompleksowa organizacja jubileuszy

Jubileusz jest podniosłą chwilą dla każdej firmy, która przez wszystkie lata pracowała na swoją renomę. Naszym zadaniem jest przygotowanie wydarzenia, które będzie wyróżnieniem i uznaniem dla Państwa dokonań. Jesteśmy przekonani, że  zasługuje na uroczyste i wyniosłe podsumowanie, które powinno zapaść w pamięci wszystkim uczestnikom.

Zespół WHATEVENT wnosi nowe i świeże spojrzenie na świat ekskluzywnych uroczystości, tym samym zapewniając swoim klientom powód do dumy i radości.

Najważniejsze jest doświadczenie

Organizacja imprez firmowych jest skomplikowanym procesem, który wymaga wieloletniego doświadczenia bazującego na praktyce i realizacjach. Nasz zespół specjalistów wielokrotnie odpowiedzialny był za kreację imprez wieczorowych. Agencja eventowa musi budzić zaufanie, a swoimi czynami udowadniać, że profesjonalizm zawsze jest najważniejszym czynnikiem w relacji B2B.

Konstrukcja realizacji zazwyczaj ma ten sam schemat. Najpierw zaczynamy poszukiwania miejsca dla naszego klienta, tak aby było ono jak najbardziej dogodne dla wszystkich uczestników jubileuszu. Gdy znane jest miejsce, określane są możliwości logistyczne, które pozwolą na dobranie najlepszej tematyki imprezy – jeżeli taka ma być zastosowana. Wiedząc gdzie, oraz w jakiej formie mamy wykonać zlecenie, ustalamy pełen scenariusz imprezy w oparciu o takie czynniki jak atrakcje, oficjalne przemówienie, prezentację firmy za pomocą wybranych nośników, np. wyświetlenie filmu jubileuszowego przygotowanego specjalnie dla naszego klienta. Gdy jubileusz przejdzie do mniej oficjalnej części, my cały czas czuwamy nad wszystkimi gośćmi, aby czuli się komfortowo i szczęśliwie.

Proste? Tylko tak się wydaje

Klienci mają wrażenie, że podczas wchodzenia w życie wszystkich elementów składowych wszystko jest przystępne, spójne i proste. Nie mylą się w niczym, poza oceną stopnia skomplikowania przedsięwzięcia. Zespół WHATEVENT steruje krok po kroku poczynaniami całego personelu tak, aby nie rzucać się w oczy, nadając odpowiedni ton kolejnym punktom ze scenariusza. Odpowiadamy za wszystkie elementy akustyczne, wizualne, smakowe czy organizacyjne podczas Jubileuszu. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność przy każdej kreacji.

Co zapewniamy?

  • Przygotowanie pomysłu i rozbicie go na elementy składowe

  • Profesjonalna adaptacja scenariusza

  • Dostęp do najlepszych gwiazd i celebrytów

  • Atrakcje dostosowane pod charakter wydarzenia

  • Pełna obsługa sceniczna – nagłośnienie, oświetlenie, scena

  • Obsługa wydarzenia przez zespół z wieloletnim doświadczeniem

  • Dedykowany opiekuna, który będzie na bieżąco monitorował postęp realizacji

  • Pełną elastyczność kreacji przed i podczas jubileuszu, itd.

eventy w całej Polske - whatevent

Nie masz pomysłu na Jubileusz?
A może potrzebujesz pomocy w jego organizacji?

Nasi specjaliści doradzą Ci, jaką formę realizacji jubileuszu wybrać. Jesteśmy gotowi wcielić w życie Twoją wizję, lub wspólnie utworzyć nowy, unikalny projekt wydarzenia. Wystarczy, że wskażesz przewidywany budżet lub sprecyzujesz Twoje oczekiwania (np. poprzez wskazanie atrakcji, które miałyby pojawić się na organizowanym evencie) – nasi specjaliści zajmą się resztą!

📫 jubileusze@whatevent.pl
786 222 223

Logo whatevent.pl