Wyjazd na Góralski Ślizg, czyli integracja na wesoło

2021-12-29T21:27:46+01:0027 grudnia 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Góralski Ślizg to nic innego, jak odrobina szaleństwa w góralskim stylu. Tutaj nie ma miejsca dla tchórzy – zjadą tylko najdzielniejsi. Jesteście grupą pracowników, poszukujących przygód i integracji? Świetnie trafiliście! Być może doskonałą opcją dla Was będzie właśnie zabawny weekend w Zakopanem, gdzie dacie się ponieść dziecięcej radości. To jak, dacie się porwać w piękną, integracyjną podróż pełną śmiechu i wrażeń?

Na czym polega góralski ślizg?

Gdzieś na Gubałówce, hen w Zakopanem… znajduje się istna atrakcja dla dzieci i dorosłych. Jest to 8 torowa zjeżdżalnia. Ma ponad 50 metrów długości i można na niej wyczyniać wiele ciekawych manewrów! Zjazd może być relaksujący i przyjemny, można się także ścigać z innymi i organizować zawody. Co Was czeka oprócz zjeżdżalni? Myszogród, papugarnia, podwodny świat i zjazd ze skoczni, a także dużo jedzenia. Brzmi interesująco? Owszem, w Zakopanem nie da się nudzić. Musicie tego doświadczyć!

Czy dorośli mogą korzystać z zabaw i atrakcji, jak dzieci?

Mówią, że śmiech to zdrowie, a o zdrowie należy dbać! Mówią, że każdy ma w sobie cząstkę dziecka, z którą nigdy się nie rozstajemy, a o swoje wnętrze musimy zabiegać! Mówią, że każdy ma tyle lat, na ile się czuje, a samopoczucie do ważny wyznacznik naszego „ja”! Z tego wynika, że nie ma żadnych przeszkód, by dorośli poczuli się czasem jak dzieci i dali się ponieść fantazji, szaleństwu i odrobinie dobrej zabawy. Kiedy spróbować atrakcji dla dzieci, jak właśnie nie teraz?

Nasza firma to lider wśród firm eventowych. Dbamy o samopoczucie naszych klientów dopieszczając każdy szczegół wyprawy, aby wszyscy byli zadowoleni. Jeśli macie do nas jakieś pytania lub Wasze potrzeby są na tyle specyficzne, że wymagacie indywidualnej konsultacji i oferty, nie wahajcie się z nami kontaktować. Z radością przedstawimy Wam zakres naszych możliwości i poprowadzimy przez meandry organizacji wyjazdu firmowego. Z pewnością będziemy potrafili dostosować wyjazd do Waszych oczekiwań. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE