Farma iluzji to niezwykły park który ma charakter rozrywkowo-edukacyjny. Na terenie znajduje się kilkadziesiąt wyjątkowych atrakcji. Karuzele, kolejki czy świat iluzji w chacie tajemnic. To wszystko znajdziemy właśnie w parku rozrywki dedykowanym światu iluzji. W sezonie letnim każdego dnia organizowane są zajęcia z doświadczonymi iluzjonistami. Gdy już ciało będzie odmawiało posłuszeństwa na zwiedzanie, można wybrać się na strefę wypoczynkową. Miejsce oferuje otwarte baseny, możliwość wynajęcia grila czy miejsce na ognisko. Temu też uważamy, że farma iluzji jest świetnym miejscem na wyjazd firmowy.

Dlaczego warto zabierać pracowników na wycieczki?

Odpowiedz jest bardzo prosta. Niosą one bowiem wiele korzyści dla firmy. Przede wszystkim jest to doskonała okazja, aby lepiej się poznać. Wolny czas pozwoli odpocząć pracownikom i na chwile zapomnieć o doczesnej pracy. Również świetnym pomysłem jest umożliwienie rodzicom zabrania ze sobą ich pociech. Miejsce jest idealnie przystosowane dla dzieci, poznają nowych rówieśników, a przy tym spędzą chwile czasu z rodzicem, który nie zawsze przez prace ma dla nich czas. Taka propozycja będzie na pewno doceniona przez pracownika.

Co zatem zobaczymy na farmie? Oto kilka najbardziej ciekawych miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić, będąc na farmie:

  • Latająca chata tajemnic,
  • Zakręcony domek,
  • Muzeum iluzji,
  • Ogródek olbrzyma,
  • Zatoka piratów,
  • Zagajnik ślepych zaułków,
  • Opuszczona kopalnia,

W bajkowym pałacu poznamy różne postacie z bajek, na ścieżce złudzeń oszukany nasz umysł iluzją, a przepływając tratwami przez dżunglę będziemy mogli rozwiązać tajemnicze zagadki. Poza tym mamy możliwość przejażdżki różnymi kolejkami, karuzelami i pogłaskania tamtejszych zwierząt. Do parku można wejść z własnym jedzeniem, które można upiec na tamtejszych grillach. Natomiast kiedy zapomnicie o prowiancie, ośrodek oferuje przepyszne jedzenie w barze. Wybór dań jest wielki, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Możliwości jakie oferuje to niezwykle miejsce jest wiele. Wystarczy tylko wolny dzień i zorganizowana grupa. Służymy pomocą w zorganizowaniu wycieczki do farmy iluzji. Zajmiemy się całą organizacją tego wydarzenia, aby było zapamiętane na długo! Zapraszamy do kontaktu.