Formuła 1 nie ma przed Wami tajemnic? W związku z tym mamy przyjemność zaprezentować Wam wieczór jedyny w swoim rodzaju, w takim właśnie stylu. Odrobina motoryzacji, adrenaliny, wyścigów i przygody plus oczywiście perfekcyjnie zorganizowana rozrywka na wysokich obrotach Scenografia na wysokim poziomie, możliwość przejażdżki najlepszymi rajdowymi samochodami i mnóstwo idealnie skomponowanych atrakcji, które na pewno przypadną Wam do gustu. Zaczynamy eventowy wyścig.

Scenografia imprezy rajdowej

Lokal zostanie przygotowany specjalnie na te okazję. Poczujecie się, jak uczestnicy typowego Grand Prix Formuły 1. Będziecie mogli zająć honorowe miejsca, smakować wybitnych dań i oglądać zmagania innych zawodników. Do tego na ogromnym ekranie odtworzone zostaną najlepsze momenty ze wszystkich wyścigów, może nawet wieczór filmowy z Need for speed?

Na stolikach zobaczycie relikty klasycznych samochód rajdowych, na sali makiety i relikty pojazdów, które nieraz wygrały wszystkie wyścigi na świecie. Do tego piękne hostessy podające najlepsze piwo, dobra kapela i konkursy z nagrodami. Nie zabraknie także innych zmagań związanych oczywiście z motoryzacją.

Propozycje atrakcji na evencie w stylu rajdowym

  • Pokaz samochodów rajdowych i możliwość zobaczenia ich wnętrz oraz zasiadania za kierownicom i sesji zdjęciowych.
  • Krótkie kadry z wyścigów rajdowych odtworzone na ogromnym ekranie.
  • Krótka historia wyścigów i motoryzacji przedstawiona w zabawny sposób.
  • Pokaz taneczny z choreografią czirliderek rajdowych.
  • Wyścigi rajdowe na play station.
  • Konkursy z nagrodami.
  • Mycie samochodów i inne konkursy z nagrodami, nawiązujące do rajdów i tematyki motoryzacji.

To tylko kilka z kilkudziesięciu atrakcji, które możecie wypróbować na tym wieczorze tematycznym. Na Twoje życzenie jesteśmy gotowi dodać więcej kreatywnych pomysłów, które z całą pewnością przedłożą się na jakość i ilość rozrywek. Twoja impreza na pewno będzie świetną przygodą i zabawą dla gości. Serdecznie zapraszamy do podjęcia z nami współpracy! Z niecierpliwością oczekujemy Twojej wiadomości mail lub telefonu.