Przyjście na świat dziecka to jedna z najpiękniejszych chwil nie tylko dla rodziców, ale także dla ich rodzinny czy znajomych. W naszym kraju znamy zwyczaj odwiedzania mamy z dzieckiem, po jego narodzinach. Natomiast nie zawsze jest to dobry pomysł, gdyż świeża mama potrzebuje tez czasu dla siebie i przede wszystkim odpoczynku. Dlatego tez organizuje się imprezę przed narodzinami dziecka. Zwyczaj organizowania imprezy dla przyszłej mamy nie jest u nas znany, aczkolwiek coraz więcej znajomych decyduje się na tego typu wydarzenie. Baby shower to przyjęcie organizowane przez bliskich, koniecznie muszą to być kobiety, taki już jest tego zwyczaj. Podczas imprezy ciężarna zostaje obdarowywana różnymi prezentami. Oczywiście poza prezentami mama obdarowywana jest miłością, otuchą, troską i wsparciem.

Kiedy organizuje się baby shower?

Wedle tradycji, powinno się je zorganizować w 8 lub 9 miesiącu ciąży, aczkolwiek termin ten jest mocno uzależniony od samopoczucia ciężarnej. Mimo, że to ma być dla niej niespodzianka, warto dopytać o jej siły na małą imprezę. Całą organizacją zajmują się zwykle przyjaciółki lub najbliższe osoby przyszłej mamy. My za to możemy zaoferować naszą pomoc, aby wszystko przebiegło pomyślnie i bezproblemowo. Planując takie przyjęcie pod plenerem, warto pomyśleć o kilku ważnych aspektach. Dóbr miejsca, catering, zaplecze techniczne i niespodzianki – wszystko pozostaje w naszych rękach.

Dalsze kroki do organizacji przyjęcia

Gdy już nie musimy martwić się organizacją przyjęcia, pozostaje tylko problem co kupić przyszłej mamie? Przychodzimy z pomocą! Z doświadczenia wiemy, że każda ciężarna cieszy się z wyprawek dla dziecka. Ubranka, zabawki, kosmetyki – tego nigdy za wiele. Tym bardziej przy małym dziecku, kiedy to wszystko wykorzystuje się w mig! Sesja zdjęciowa czy masaż będzie również dobrze zapamiętany przez przyszłą mamę. Uwierzcie nam, że docenią taki prezent.

Masz już pomysł na to, jak ma wyglądać takie wydarzenie? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci je zorganizować! Zadbamy o wszystkie szczegóły, aby ten dzień był niezapomniany dla wszystkich gości. Tym bardziej, gdy impreza ma się odbywać pod chmurką, nasza pomoc będzie niezbędna. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź przez e-mail. Do usłyszenia!