Punk’s not dead!

            Kto dorastał w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku na pewno nie potrzebuje żadnych wyjaśnień co do tego, czym był punk – subkultura zapoczątkowana w tym okresie, a później niezwykle popularna. Styl  ten, oparty na specyficznej, alternatywnej estetyce w modzie oraz zbudowany wokół muzyki, granej przez punkowe kapele, podkreślał indywidualizm jednostki ludzkiej, jej wolność i niezależność, stawiając sprzeciw wszelkim przymusom i normom. Jako taki był częścią młodości wielu osób, a w różnych formach istnieje nadal, aż do dziś.

 

Podkreśl swoją osobowość!

            Jednak z czasem zmieniamy się,  a razem z nami nasze gusta i zainteresowania. Dla wielu osób styl punkowy jest miłym wspomnieniem z okresu dorastania. Obecnie życie i praca wymaga od każdego pewnego dostosowania się, swojego wyglądu i zachowań do jakiegoś standardu. W pewien sposób ogranicza to nasz indywidualizm. Po to właśnie są zabawy i różnorakie wydarzenia towarzyskie, aby oderwać się od codzienności i poczuć się naprawdę sobą. Punk to doskonały temat na imprezę tematyczną w niepowtarzalnym klimacie!

 

Podróż do krainy wspomnień!

            Muzyka pierwszych kapel punkowych, ale i późniejszych, na pewno doskonale nada się i zbuduje pożądaną atmosferę. Z dzisiejszą technologią nie będzie żadnego problemu, by odnaleźć nawet najstarsze, dawno niesłyszane kawałki. W przestrzeni imprezy pewne prawa są zniesione. Dlaczego nie ubrać się znowu w punkowym stylu? Młodsi uczestnicy, którzy nie mieli jeszcze tego doświadczenia, na pewno chętnie spróbują czegoś nowego. Dodatkowo zastosowanie scenografii w tematyce ostatnich dekad dwudziestego wieku doda imprezie realności i wzmocni doznania!

Organizacja na tip-top!

            Przy organizacji imprezy wszystko musi być dokładnie sprawdzone i w jak najlepszym porządku. Nie ma tu miejsca na anarchię, tak silnie związaną z duchem punka, jednak nie oznacza to, że porządnie zorganizowana impreza nie może być w stu procentach punkowa. Jeśli zależy nam na najwyższej jakości, warto powierzyć stworzenie wydarzenia profesjonalistom z agencji eventowej. Zadbają oni o każdy szczegół, dostarczą dekoracje, nagłośnienie, a nawet ubrania, w które uczestnicy będą mogli się przebrać, by lepiej poczuć klimat całej imprezy. Nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej wizji. Już teraz zabierz swoich gości do punkowego świata!