Stoisz przed ważnym zadaniem, jakim jest organizacja letniego eventu? Rozumiemy wagę takiego przedsięwzięcia i ogrom pomysłów z jakimi musisz się zmierzyć. Znajdując ten artykuł, zapewne szukałeś informacji na temat dmuchańców, w postaci ogromnych poduch przeznaczonych do skakania. Świetnie trafiłeś – nie musisz ich wcale kupować, wystarczy, że je od nas wynajmiesz!
W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę poduch do skakania, specjalnie przystosowanych do określonych grup wiekowych. W zależności od tego, jaki charakter będzie miała Twoja impreza, możesz wybrać odpowiedni sprzęt, który najlepiej się na niej sprawdzi.

Dmuchańce dla dzieci

Zaczynając od kategorii dostosowanej specjalnie do najmłodszych, wyróżniamy wiele rodzajów dmuchańców. Od zjeżdżalni po dmuchane ścianki wspinaczkowe. Każdy z nich może być oczywiście połączony z wielką poduszką do skakania dla dzieci.

Poducha do skakania w kształcie zamku

Najpopularniejszym i najbardziej lubianym przez najmłodszych kształtem dmuchanych poduch są różnego rodzaju zamki. Ich kolorowe elementy, połączone z dużą i bezpieczną przestrzenią z jednej strony sprawiają dzieciom ogromną radość, a z drugiej gwarantują rodzicom, że ich pociechom nic złego się nie stanie. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, dorośli będą mogli skupić się na innych istotnych elementach eventu. Dzieci pozostaną pod czujnym okiem animatorów.

Poducha do skakania dla dorosłych

Czy myślałeś kiedyś o tym, aby sprawić sobie taki dziecięcy, dmuchany zamek, jednak w wersji dla dorosłych? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby właśnie taką atrakcję zafundować wszystkim uczestnikom imprezy. Może tylko w bardziej „dorosłym” wydaniu. Kształt takiego gigantycznego dmuchańca rzeczywiście przypomina ogromną, kolorową poduchę. Skacząc razem z instruktorem, być może uda się komuś wykonać swoje pierwsze w życiu salto? Nawet jeśli nie, będzie to zdecydowanie dobra okazja do zmęczenia się w zabawny i wesoły sposób. Ruch jest szczególnie wskazany przy siedzącym trybie życia, także taka poducha sprawdzi się doskonale podczas eventów integracyjnych.

Z Whatevent integrują się najlepsi

Być może nie ma w naszych dmuchańcach nic oszałamiającego. Być może są podobne do innych oferowanych na rynku. Jest jednak coś, co nie pozwoli Ci przejść obok nas obojętnie. To kilkudziesięciu zadowolonych ”klientów”, którzy stale do nas powracają. Teraz też Ty stoisz przed szansą zorganizowania eventu na najwyższym poziomie, bo oprócz sprzętu liczą się ludzie.