Jeżeli muzyka Elvis i The Beatles nie jest Ci obca, uwielbiasz ponadczasowe przeboje z tamtych lat i z chęcią powracasz wspomnieniami do przeszłości, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję, można powiedzieć, że nie do odrzucenia.

W ramach spędzenia świetnego czasu ze znajomymi, zaplanujcie imprezę w stylu rock and roll. Przebrania w stylu lat 50’, rock and roll’owa muzyka, smakołyki i atrakcje – to czeka na Was, gdy zorganizujecie takie event!

Scenografia rock and roll

To muzyka, którą znają i uwielbiają wszyscy. Nie brak w niej emocji, świetnego brzmienia, dobrego basu i mocnych tekstów. Taka też niech będzie Wasza impreza. Przebierzcie się za gwiazdy zespołów, na przykład The Beatles, czy Paul Anka.

Przygotujcie utwory muzyczne, które porwą Was do tańca i śpiewu oraz przekąski. Możecie również odpowiednio udekorować pokoje, w plakaty wykonawców rock’n roll oraz kolorowe światła, instrumenty muzyczne, czy świecące kule.

Atrakcje na rock’n rollową imprezę

I tutaj czeka na Was przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy. Spróbujcie się wcielić w gwiazdy lat 50’, których muzyka była ubóstwiana. Przebierzcie się za nie, śpiewajcie piosenki z wykorzystaniem karaoke, czy grajcie na gitarach. Do tego oczywiście mnóstwo tańca i rozrywki. Dzięki wcześniejszemu przygotowaniu atrakcji, taka impreza nie może się nie udać!

Przekąski w rockowym stylu

Nikt nie bawi się dobrze na evencie bez przekąsek i dobrych drinków. Spróbujcie puścić wodze fantazji i nazwijcie mocne trunki, według gwiazd zespołów rock and roll’owych. Podajcie również dobre jedzenie – śledzie, sałatki warzywne, czy golonkę z warzywami. Na zakąskę przydadzą się również ogórki kiszone. Słodkim zakończeniem imprezy mogą być lody waniliowe w pucharkach albo domowe ciasta.

Nie zapomnijcie również o ciekawych konkursach. Możecie wybrać osobę, najlepiej przebraną i ucharakteryzowaną, nagradzając ją płytą jakiegoś zespołu rock and roll, albumem, czy innym, wymyślonym przez Was prezentem. Życzymy udanej zabawy!