Warto czasem odskoczyć od typowych miejsc na imprezy i wybrać się do baru! To z pozoru spokojne miejsce, może okazać się zabawą do rana! Dla większości z nas, bar kojarzy się z piciem alkoholu, lecz potencjał tego miejsca można inaczej wykorzystać. Oferujemy sprawdzone knajpy, gdzie wszyscy znajdą coś dla siebie, a alkohol nie będzie główną atrakcją tego miejsca. Lokale gastronomiczne mają w ofercie również wiele przekąsek, które podratują imprezujących w razie głodu. A dla nieco bardziej wymagających i wygodnych gości, znajdziemy miejsca z komfortowymi kanapami czy sofami.

Na jaką okazję wybrać bar?

  • spotkania rodzinne,
  • spotkania firmowe, integracyjne,
  • wycieczki grupowe,
  • imprezy okolicznościowe.

Co znajdziemy w barze?

Pewnie wielu z nas pomyśli najpierw o alkoholu. Jest to oczywiście prawda. Wiele barów oferuje szeroki wybór trunków, które umilą wieczór ze znajomymi. Widowiskowo pracujący barmani, oferują kompleksowość w działaniu i na pewno zaskoczą Was swoimi kompozycjami. Sprawne ręce mistrza za ladą, potrafią uczynić ze zwykłego nalewania alkoholu, prawdziwą sztukę. Dodatkowymi atrakcjami są między innymi bilardy. Jest to bardzo emocjonująca forma rywalizacji między sobą. Poza tym, bary często organizują występy karaoke dla gości, pokazy alkoholowe czy tez wspólne oglądanie meczu. Są to małe dodatki, a sprawiają, że impreza staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Nie zapominajmy, że taka knajpka jest świetnym miejscem do plotkowania i wspólnych oględzin. Spotkania firmowe nie muszą być drętwe i formalne. Każdy z nas potrzebuje czasem chwili odpoczynku i rozluźnienia, tym bardziej w gronie pracowników, z którymi mamy styczność na co dzień.

Wszystko brzmi pięknie prawda? Jako firma eventowa jesteśmy w stanie zorganizować taką imprezę specjalnie dla Państwa. Uczynimy wasz event lepszym, a przy okazji, zaoszczędzimy zbędnych zmartwień dotyczących organizacji imprezy. Czekamy na Wasze propozycje! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Do usłyszenia!