Pora zorganizować wyjazd firmowy? Po ostatnim wyjeździe pełnym najróżniejszych aktywności szukasz dla swoich pracowników czegoś, co pomoże im się zregenerować? Maksimum relaksu zapewni wyjazd do SPA.

Wyobraź sobie – leniwe poranki, śniadania jedzone w gronie współpracowników, a później błogi relaks. Masaże, kąpiele, zabiegi upiększające. Unosząca się woń olejków, przyciemnione światło, relaksująca muzyka. Taki wyjazd firmowy sprawi, że pracownicy wrócą do swoich obowiązków ze zdwojoną siłą.

Hotel Faltom – regeneracja na najwyższym poziomie

Hotel Faltom to czterogwiazdkowy hotel położony w Gdyni. Jego bogate zaplecze SPA spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Podwyższony standard i bogata oferta, nie tylko zabiegów SPA, sprawiają, że jest to idealne miejsce do organizowania wszelkiego rodzaju wyjazdów firmowych, a szczególnie tych, które są nastawione na leniwy wypoczynek i regenerację.

Na co możesz liczyć organizując wyjazd firmowy do hotelu Faltom? Oferta SPA tego obiektu jest tak bogata, że nie sposób wymienić tutaj wszystkich dostępnych zabiegów, z których będą mogli skorzystać Twoi pracownicy. Skupimy się więc jedynie na kilku propozycjach.

Twój kręgosłup ucierpiał podczas ostatnich lat pracy za biurkiem? Masaż to coś dla Ciebie. Do wyboru masz masaż klasyczny, ciepłymi kamieniami, a nawet muszlami. Wolisz odpoczynek w wodzie? Czas spędzony w basenie z hydromasażem pozwoli na rozluźnienie napiętych mięśni i uśmierzenie bólu. A może masz ochotę na wyciszenie się i odetchnięcie pełną piersią w Grocie Solnej? Przebywanie w niej obniża ciśnienie, łagodzi stres i korzystnie wpływa na układ oddechowy. Oprócz tego hotel Faltom posiada w swojej ofercie szereg zabiegów upiększających – zarówno na twarz, jak i ciało.

Inne atrakcje hotelu Faltom

Hotel Faltom to nie tylko SPA, choć trzeba przyznać, że to właśnie ono wyróżnia ten hotel na tle innych. Nie sposób nie wspomnieć jednak również o Aqua Centrum. W wodnym centrum znajdują się przede wszystkim baseny – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Oprócz tego do dyspozycji są także: łaźnia parowa, sauna sucha, jacuzzi czy podgrzewane leżanki.

Wyjazd firmowy do SPA to właśnie to, czego potrzebuje Twój zespół? Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy wypoczynek, który postawi Twoich pracowników na nogi.