Organizacja imprez plenerowych

Podczas organizacji imprezy plenerowej podstawowym problem jest oszacowanie liczby uczestników takiego wydarzenia. W zależności, czy jest to impreza masowa, czy nie, możemy sobie pozwolić na oszacowanie potencjalnych atrakcji, dostosowanie cateringu czy zaplanowanie zaplecza technicznego. W przypadku imprezy masowej zajmujemy się kompleksową dokumentacją, którą należy złożyć w odpowiednich urzędach. Podczas takich imprez jak pikniki czy festyny nie możemy zapomnieć o odpowiednim zadbaniu o służby ratownicze.

Pełna odpowiedzialność za przebieg imprezy

Przy tak złożonym wydarzeniu, nie możemy zapomnieć o tym, że organizacja imprezy plenerowej wymaga bezwarunkowego dotrzymania obowiązków wobec organów prawnych. WHATEVENT to agencja eventowa, która realizuje profesjonalnie każde powierzone zadanie.

Niezależnie od tego, czy trzeba zadbać o takie rzeczy jak:

 • Bezpieczeństwo imprezy
 • Porządek podczas jej trwania
 • Zaplecze medyczne
 • Zapełnienie warunków przecipożarowych
 • Przygotowanie polisy, zaświadczeń, niezbędne zgody itd.

Dbamy o to, aby wszystkie wyżej wymienione aspekty prawno-regulujące zostały naszym „zmartwieniem” – tak aby nasi klienci mogli się cieszyć finalnym dziełem.

Wynajem dmuchańców, atrakcje dla dzieci, organizacja pokazów i koncertów

Odpowiedni dobór atrakcji podczas imprez plenerowych, to kluczowa obietnica, jaką należy spełnić wobec publiki. W zależności od budżetu proponujemy Państwu szereg sprawdzonych, standardowych rozwiązań, a także nowe, innowacyjne atrakcje – które zaskoczą i zainteresują najbardziej wybrednych.
Dla WHATEVENT nie ma żadnych granic. Chcesz zorganizować tropikalną plaże zanim przyjdzie lato? A może marzysz o jeździe na łyżwach po lodowisku umieszczonym nad samym morzem, podczas upalnego lata? WHATEVENT jest odpowiedzią na wiele pytań, które stawiasz przed sobą w celu uzyskania spektakularnego efektu.

Dbamy o wszystko:

 • Opracowanie skomplikowanego regulaminu imprezy
 • Opracowanie szczegółowego – minutowego – programu
 • Przygotowanie scenariusza: otwarcia, przebiegu, zakończenia eventu
 • Wykonanie preliminarza finansowego
 • Promocja wydarzenia: zaproszenia, szeroko pojęta reklama w mediach i outdoorowa
 • Uzyskanie pozwoleń i zapewnienie zaplecza ratowniczego

Chcesz wynająć wyposażenie / sprzęt na piknik lub festyn?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i dobierz wyposażenie dla potrzeb organizowanego wydarzenia. Zlecając realizację WHATEVENT, nie musisz martwić się o nic. Zadbamy o transport, przystosowanie, oraz opcjonalną konfigurację sprzętu (w przypadku wynajmu elektroniki) na Twoim evencie. Jeśli potrzebujesz pełnej obsługi – skorzystaj z dodatkowej usługi wynajmu technika, który będzie do Twojej dyspozycji podczas trwania wydarzenia.

📫 wyposazenie@whatevent.pl
666-666-127

 • Regaty firmowe - organizacja

Regaty firmowe – organizacja regat w formie integracji

Styczeń 10th, 2017|0 Comments

Współzawodnictwo, dobra zabawa, relaks - to słowa, które z pewnością opisują regaty firmowe. W dzisiejszych czasach wiele firm stawia na długofalowe relacje z pracownikami oraz kontrahentami. Przedsiębiorstwa stawiają na nowoczesne i prestiżowe formy organizacji imprez [...]

 • imprezy plenerowe whatevent organizacja

Rodzaje imprez plenerowych

Grudzień 12th, 2016|0 Comments

Imprezy plenerowe mogą mieć różne formy, ale łączy je jedno: plener- czyli forma spędzania czasu na świeżym powietrzu. Głównymi kategoriami imprez na świeżym powietrzu są: Festyny rodzinne Imprezy integracyjne połączone z aktywnością Pikniki rodzinne Imprezy [...]

Imprezy plenerowe: organizacja – czy warto?

Listopad 8th, 2016|0 Comments

Bez wątpienia imprezy plenerowe skłaniają ludzi do kontynuacji aktywności na świeżym powietrzu. W dzisiejszych czasach promowany jest na zdrowy styl życia, a eventy plenerowe idealnie nadają się do głoszenia poglądów na temat dobrych nawyków i [...]

Organizacja pikników i festynów – plusy organizacji imprezy masowej

Wrzesień 29th, 2016|0 Comments

Organizacja imprez plenerowych z Whatevent Zapewniamy kompleksową obsługę każdego wydarzenia, bazując na bogatym doświadczeniu. Przy organizacji ściśle współpracujemy ze zleceniodawcą, tak aby sprostać każdemu wyzwaniu i mieć pewność, że wszystko zrobione jest w myśl klienta. [...]