Organizacja wieczorów tematycznych

2020-06-01T17:42:50+00:0031 maja 2020|Imprezy tematyczne|

Wieczory tematyczne, co to takiego?

Nie masz pomysłu na oryginalną imprezę, którą zachwycisz znajomych? Wieczór tematyczny jest skierowany właśnie dla Ciebie! Jest to największy trend ostatnich lat i cieszy się ogromną popularnością wśród ludzi. To genialna zabawa i niezapomniane przeżycia. Z naszą agencją możesz przenieść swoich pracowników, znajomych w szalone lata ’70 albo w na Hawaje! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Imprezy tematyczne zawsze posiadają swój motyw przewodni. Pod niego robione są dekoracje, muzyka, jedzenie, drinki i stroje. Tematyka jest przeróżna i uzależniona tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Mogą to być imprezy stylizowane na lata przeszłe albo imprezy o tematyce filmowej. Wszystko, co lubimy i nam przyjdzie do głowy jest do zrealizowania.

Jakie mogą być tematy przewodnie wieczorów tematycznych?

 1. Impreza w stylu hawajskim- piaszczysta plaża, w koło sztuczne palmy, drinki z palemką, na stołach świeże ananasy, naszyjniki z kwiatów, leżaki i girlandy dla klimatu.
 2. Szalone lata ’70- ciuchy pożyczone od babci, mnóstwo kolorów, Pewex, burza włosów na głowach
 3. Lata ’60 -czas hipisów i dzieci kwiatów, muzyka to twist, rock’n’roll, swing. Charakterystyczny ubiór to szerokie spodnie w stylu dzwony, chustki, okulary lenonki, pacyfki. Drinki mogą mieć nazwy znanych w tamtych czasach artystów, jak Jimi Hendrix.
 4. Klimat PRL-u- lata buntownicze i czasy, kiedy nic było, wszystko wydawane było na kartki. W tym klimacie można zrobić sale, na ścianach namalować robotnicze napisy, ustawić starodawne kanapy, drinki i jedzenie mogą być wydawane na kartki.
 5. Dziki zachód- muzyka w stylu country, uczestnicy ubrani w kapelusze, kabury i czerwone bandanki. Sala ustrojona kaktusami, piaskiem i motywami zachodu.
 6. Hollywood- czerwony dywan, reflektory, elegancki ubiór, bankiet, loża VIP, przesyt i filmowa scenografia. Tutaj mamy mnóstwo możliwości organizacji wybranego miejsca.
 7. Bollywood- Stroje powinny być kolorowe i błyszczące, panie powinny założyć sari, a panowie turban i ewentualnie dothi. Indyjska muzyka i indyjskie potrawy. Pomieszczenie ustrojone różnorodnymi kolorami, figurkami słoni, akcentem dodatkowym może być szisza z melasą.
 8. Red carpet- to po prostu czerwony dywan. Impreza a’la gala gwiazd na czerwonym dywanie. Uczestnicy powinni przyjść elegancko ubrani, upodobnić się do swojej ulubionej gwiazdy filmowej, ustawione są kamery, robione są zdjęcia, scenografia jest filmowa.
 9. Indianie- pióropusze, lekkie stroje, długie bluzki i szerokie spodnie, pióra, łuki i strzały, sztuczne ognisko i ustawione tipi, blade twarze i czerwone twarze.
 10. Dżungla- posłużyć się tutaj można sztucznymi i żywymi elementami roślinności, sztuczne palmy, na drzewach można powiesić sztuczne węże i usadowić sztuczne małpy albo goryla. Na stołach banany i kokosy.
 11. W stylu pirackim- oglądaliście, np. Piratów z Karaibów? Macie odpowiedź. Na stołach leje się rum, są marynistyczne akcenty, czarna flaga z czaszką, uczestnicy przebrani za piratów, w alladynki, bandami, kapelusze, na ścianach wiszą szable, można zamontować maszt.
 12. W styku kasyno- impreza prestiżowa, każdy uczestnik może zagrać w pokera albo jednorękiego bandytę i wiele innych, na sali są krupierzy, scenografia może być w klimacie Vegas, dużo, jasno, kolorowo.
 13. Christmas Party- organizowane najczęściej w okresie świątecznym, jest choinka ustrojona lampkami i bombkami, na ścianach są kolorowe sznury, śnieżynki i mikołaje.
 14. I wiele innych imprez tematycznych.

Jak widać możliwości i pomysłów jest mnóstwo. Tak samo można zorganizować imprezę o jednej tematyce na wiele różnych sposobów. Wieczory tematyczne, to świetny sposób na oderwanie się od szarej rzeczywistości i codzienności. Impreza z motywem przewodni zmienia schematyczne wydarzenie, w wyśmienitą i pełną wrażeń zabawę do białego rana. Takie eventy z pewnością zostaną w pamięci uczestników na długi czas. Będą mieli, o czym opowiadać i co wspominać. Imprezy tematyczne, to również genialna metoda na integracje pracowników i ich motywację.

Jeśli chcesz zmienić swój wieczór w wystrzałową imprezę, musisz się z nami skontaktować!

 

 

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE