Wynajem dmuchańców to doskonała zabawa dla najmłodszych

//Wynajem dmuchańców to doskonała zabawa dla najmłodszych

Wynajem dmuchańców to doskonała zabawa dla najmłodszych

Dmuchańce

To potocznie nazwane przez dzieci dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Spotkać możemy je na festynach rodzinnych, piknikach i innych imprezach plenerowych. Jest to znakomita zabawa dla najmłodszych. Mogą korzystać z wielu atrakcji w jednym miejscu. Wspinać się, zjeżdżać, skakać, kąpać i wiele innych. Można wyróżnić kilka najbardziej znanych rodzajów dmuchańców, m.in. zamki, zjeżdżalnie, kule wodne, suchy basen z piłkami, trampoliny, tunele. Oczywiście jest bardzo wiele wymyślnych kształtów, kolorów i wielkości tego sprzętu, przez mamy większy wybór.

Czy korzystanie z tego typu sprzętu rekreacyjnego jest bezpieczne?

Jak najbardziej tak. Każdy sprzęt jest sprawdzany pod kątem technicznym dosyć często, bo co trzy miesiące. Osoby zarządzające muszą posiadać przeszkolenie z zasad bhp i użytkowania. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze są bezpieczne i nie stanie im się krzywda.

Czy dzieci chętnie korzystają z tego typu zabaw?

Niezaprzeczalnie tak! Dla najmłodszych jest wspaniała zabawa na świeżym powietrzu. Mogą korzystać z różnych sprzętów dmuchanych, poznać w międzyczasie inne dzieci, zintegrować się. Dmuchańce pozwalają dzieciom na wspinaczkę, zjeżdżanie. W tym czasie dzieci uczą się między sobą jak sobie poradzić z wejściem na górę, rywalizują między sobą. Mamy tutaj połączenie świetnej zabawy z pewnego rodzaju edukacją.

By |2016-09-30T13:40:25+00:00Wrzesień 30th, 2016|Nieskategoryzowane|0 Comments
Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE