Zimowy narciarski wyjazd firmowy

/, Wyjazdy firmowe/Zimowy narciarski wyjazd firmowy

Zimowy narciarski wyjazd firmowy

Białe szaleństwo w firmowym gronie? Dzięki naszej pomocy jest to realne!

Jak co roku, przed zbliżającym się sezonem zimowym, pojawia się sporo propozycji wyjazdów integracyjnych dla firm, mających w swoim założeniu łączyć dobrą zabawę i sport z budzeniem ducha wspólnoty w zespole. Jeżeli zastanawiasz się nad organizacją tego typu przedsięwzięcia, zaufaj kompetencjom naszej firmy – dzięki wieloletniemu doświadczeniu w planowaniu różnego rodzaju eventów, możesz liczyć na nasze bogate zaplecze kreatywne oraz logistyczne. Amatorzy narciarstwa lub snowboardu z pewnością będą usatysfakcjonowani przedstawionymi przez nasz inspiracjami, które, wbrew pozorom, wcale nie odbiegają poziomem atrakcyjności od tych przeznaczonych na sezon letni! Polskie stoki i kurorty osiągnęły już na tyle wysoki stopień zaawansowania, jeśli chodzi o takie aspekty jak wyposażenie czy zadbanie o odpowiednie warunki, że nie ma konieczności wyjeżdżać w celu pełnego adrenaliny, ale jednocześnie bezpiecznego szusowania za granicę. Sprawdź naszą ofertę i zastanów się, któraś propozycja ma szansę stać się realizacją Twojego zimowego narciarskiego wyjazdu firmowego!

Moc wrażeń i sportowe doznania, czyli esencja zimowego wyjazdu integracyjnego

Jazda na nartach to zdecydowanie obowiązkowy punkt każdego zimowego wypadu w góry – od uczestników będzie zależało, ile czasu jej poświęcą, dając się ponieść tak zwanemu białemu szaleństwu. Dla nieco bardziej nowoczesnych proponujemy snowboard, czyli fantastyczną przygodę i dużo frajdy, przeżywanej przy dostarczającym endorfin wysiłku fizycznym. Jak jednak zadowolić gusta tych bardziej wybrednych i spodziewających się nieco większego efektu “wow” w serwowanych na wyjeździe atrakcjach? Oto pomysły, które mogą ich przekonać:
● skorzystanie ze skuterów śnieżnych (przejazd pod okiem profesjonalnych instruktorów),
● snowtubing – zjeżdżanie po specjalnie wytyczonym na śniegu torze na ślizgających się “oponach”,
● wieczorny kulig połączony razem z ogniskiem, kolacją z góralskimi, podsmażanymi serami oraz grzanym winem i muzyką na żywo,
● ćwiczenia warsztatowe z rzeźbienia w bryłach lodowych

Ciekawi Cię taka opcja zimowego wyjazdu integracyjnego? Chcesz w ten sposób połączyć siły zespołu w Twojej firmie? Zachęcamy Cię serdecznie do kontaktu z nami w celu ustalenia bliższych szczegółów współpracy.

By |2018-12-08T17:43:38+00:00Grudzień 31st, 2018|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|0 Comments