Wynajem stanowiska łuczniczego

2019-03-04T20:40:44+00:0011 marca 2019|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Organizujesz event na świeżym powietrzu? Szukasz inspiracji na atrakcje, które możesz wykorzystać dodatkowo lub jako składowe zadań team – buildingowych? Mamy dla ciebie fantastyczną propozycję. Możliwość postrzelania z łuku, będzie dla wielu uczestników, być może pierwszą w życiu okazją do sprawdzenia się w tym sporcie. Razem z naszą agencją możesz sprawić, że twój event będzie niezapomniany.

Łucznictwo pomysłem na event

Wykorzystanie łucznictwa na evencie to przede wszystkim sprawdzenie celności, ale również test dla cierpliwości i umiejętności szybkiego skupienia się na bardzo precyzyjnej czynności. Dzięki tym cechom wykorzystanie tego typu atrakcji jest bardzo pożądane w konkurencjach z grupy team – buildingu. Impreza średniowieczna, na zamku, wręcz nie może obyć się bez strzelania z drewnianego, ręcznie wykonanego łuku, łudząco podobnego do łuków historycznych. Obsługa takiego sprzętu jest zdecydowanie trudniejsza niż ogólnodostępnych, teraźniejszych, mocno udoskonalonych łuków. Im więcej posiada on wyposażenia dodatkowego (celownik, luneta i tym podobne), tym łatwiej
i z większą precyzją można się nim posługiwać. Oczywiście imprezy, które nie mają tak odległego tematu przewodniego, także doskonale nadają się do zorganizowania na nich tego typu konkurencji. Cel jest zawsze ten sam – dobra zabawa i wyśmienity humor, który buduje pozytywne relacje w zespole.

Wynajem stanowiska za pośrednictwem Whatevent

Zlecając organizację stanowiska łuczniczego naszej agencji, zyskujesz gwarancję najlepszej jakości na rynku. Sprzęt, który wykorzystujemy jest idealnie dopasowany do umiejętności osób, które będą z niego korzystały. Dysponujemy szerokim wyborem łuków, począwszy od tych drewnianych, rodem ze średniowiecza, a skończywszy na supernowoczesnych łukach klasycznych, refleksyjnych i bloczkowych. Nasza oferta obejmuje także profesjonalnych instruktorów łucznictwa, pełniących rolę animatorów, dzięki czemu zawody łucznicze przybiorą bardzo humorystyczny i wyluzowany charakter. W trosce o bezpieczeństwo, stanowisko łucznicze wynajęte od naszej agencji, zostanie ustawione w miejscu, w którym nie będzie możliwości przechodzenia za tarczą, a także wyznaczony zostanie tor lotu strzał i odgrodzony – w zależności od charakteru imprezy – linami lub taśmami.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE