Wynajem kamery 360⁰

Wynajem kamery 360⁰

Nowoczesne technologie są ci bardzo bliskie? A może wręcz przeciwnie – wszyscy uważają, że stronisz od nowinek? Niezależnie od tego, na które z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla ciebie wspaniały pomysł, który z powodzeniem możesz wykorzystać na swoim evencie. Zaskocz wszystkich zaproszonych gości zabawą z kamerą 360⁰ slowmotion.

Okiem superbohatera

Zobacz najprostsze czynności z wykorzystaniem zwolnionego tempa, dokładnie tak jak w kultowym filmie Matrix. Dzięki możliwości wynajmu kamery 360, każdy przez chwilę będzie mógł nagrać własny fragment filmu i zobaczyć go po chwili ze szczegółami, które dla oka ludzkiego są niezauważalne. To jednak jeszcze nie koniec możliwości jakie niesie za sobą wykorzystanie tej specjalistycznej kamery.

Mannequin Challenge

Wyzwanie, które powstało w 2016 roku, wywołało falę ekscytacji, a jego popularność sięgnęło najdalszych zakątków świata. Ludzie oszaleli na punkcie Mannequin Challenge – a ta zabawa możliwa jest jedynie z wykorzystaniem kamery 360⁰. Na czym polega ta atrakcja? Otóż, zespół muzyczny odtwarza lub gra na żywo wybrany wcześniej utwór, wszyscy uczestnicy tańczą jak gdyby nigdy nic. Wszystko do momentu, aż nieoczekiwanie muzyka zamilknie – to sygnał na zastygnięcie w całkowitym bezruchu przez kilkanaście sekund. Teraz w grę wchodzi zastosowanie zalet kamery 360⁰, dzięki której możliwe jest uzyskanie efektu nagrania niczym z filmu „Matrix”. Zatrzymany ruch postaci – w którym wyglądają jak manekiny – nie jest tutaj całkowitą stopklatką. Kamera 360⁰ pozwala na przemieszczanie się widza pomiędzy „zamrożonymi” uczestnikami wyzwania. W zabawie na całym świecie udział wzięło już setki osób, w tym również gwiazd sportowych, aktorów, zespołów muzycznych i innych popularnych osobistości.

Organizacja nietuzinkowej atrakcji

Jeżeli chcesz, aby twoja firma dołączyła do powyższego grona, tworząc coś niezwykłego, co będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat – zgłoś się do agencji Whatevent. Oferujemy wynajem kamery 360⁰, wraz z profesjonalistami, którzy zajmą się instruktażem i obsługą sprzętu. Na bieżąco śledzimy nowinki ze świata techniki, dzięki czemu nasz sprzęt jest na bieżąco udoskonalany i odświeżany. Wypożyczając za naszym pośrednictwem kamerę 360⁰, możesz być pewien doskonałej jakości i bardzo atrakcyjnej ceny.

By |2018-12-03T01:10:15+00:00Grudzień 11th, 2018|Agencja Eventowa, Atrakcje, Wynajem sprzętu|0 Comments