Wynajem dekoracji w stylu PRL

2019-03-04T20:46:40+00:0014 marca 2019|Agencja Eventowa, Organizacja imprez, Wynajem sprzętu|

Z czym kojarzyć się może Polska Rzeczypospolita Ludowa, w skrócie zwana PRL-em? A no z zakupami na kartki, barami mlecznymi i… prywatkami! To może być doskonały pomysł na stworzenie niezapomnianej imprezy. Aby stworzyć odpowiedni klimat, wystarczy wynająć dekoracje w stylu PRL od agencji Whatevent!

PRLowski klimat w mgnieniu oka

Specjalnie na Twoją imprezę stworzymy swego rodzaju powrót do przeszłości. Regały sklepowe z pustymi półkami, szalkowe wagi kuchenne i towary spod lady to must have tego wydarzenia. Smalczyk, kiszone ogórki i wódka, to elementy bez których nie mogła odbyć się żadna impreza. Obrusy w kratę, goździki w wazonach, metalowe talerze przykręcone do stołu i sztućce na łańcuchach – czyli bar mleczny gotowy na przyjęcie gości! Na oknach pojawić się muszą klimatyczne firany i zasłony. Nie może zabraknąć charakterystycznych taboretów i foteli. Dodatkowym
i koniecznym ekwipunkiem będą rolki papieru toaletowego na sznurku, które po dziś dzień dla wielu osób są symbolem codzienności z tamtych lat. Pocztówki z serii „rzeczy niemożliwe” czy też „praca”, karty do gry w kultowy „Flirt towarzyski”, tablice z hasłami z epoki i oczywiście kartki na cukier, mięso, wódkę i inne artykuły sprawią, że powrót do PRLu będzie prawie rzeczywisty. Oczywiście impreza nie może obyć się bez legendarnych i już historycznych sprzętów: pralka „Frania”, ręczna maszynka do mielenia mięsa, syfon z nabojami, gramofony i magnetofony wraz z setkami płyt winylowych i kaset magnetofonowych – ach, co to były za czasy! Organizacją tego wyposażenia zajmie się agencja Whatevent – będzie PRLowsko i z jajem!

Jak dekorować, to tylko z Whatevent!

Nigdzie nie znajdziesz lepszych specjalistów od tworzenia klimatu niż w Whatevent. Rzuć nam temat, a my zajmiemy się resztą! Nasza pomysłowość nie zna granic, a każdy z pomysłów jesteśmy w stanie w stu procentach zrealizować. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji nawet najbardziej szalonych i ekstremalnych wydarzeń, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na nietuzinkowe rozwiązania. Służymy także pomocą i fachowym doradztwem, na każdym etapie powstawania i projektowania imprezy. Przygotujemy miejsce Twojej imprezy w taki sposób, że każdy z gości będzie miał nieodparte wrażenie, że najzwyczajniej w świecie, cofnął się w czasie!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE