Wynajem atrakcji na szkolenia

2019-03-04T20:46:20+00:0013 marca 2019|Agencja Eventowa, Szkolenia firmowe, Wynajem sprzętu|

Wszystkie zajęcia wymagające intensywnego skupienia powinny być podzielone na określone bloki, trwające przez, mniej więcej, ten sam okres czasu. Takie ułożenie szkolenia, pozwala na lepsze skupienie się słuchaczy na temacie, a także na łatwiejsze przyswojenie przekazywanej wiedzy. Pomiędzy blokami warto urządzić przerwy. Zwykle jest to czas na wypicie kawy lub herbaty, z jedną dłuższą przerwą przewidzianą na obiad – przy szkoleniach całodniowych. Warto jednak pomyśleć, o dodatkowych elementach, takich jak drobne atrakcje, które mimo, że oderwą na chwilę uczestników od tematyki szkolenia, to korzystnie wpłyną na jego dalszy odbiór.

Pomysły na atrakcje z Whatevent

Pomysłów na atrakcje, które mają na celu zrelaksowanie i odpoczynek uczestników szkolenia, wbrew pozorom, jest bardzo wiele. Doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju symulatory – od bardziej podstawowych, czyli samochodów i samolotów, po bardziej ekstremalne, na przykład symulator zjeżdżalni, rollercoaster’a czy też skoków na bungee. Zapewnią one doskonałą zabawę, jednocześnie w ciągu kilku chwil przenosząc uczestników szkolenia w zupełnie inne miejsce. Ciekawym rozwiązaniem będzie również skorzystanie z możliwości jakie daje wynajęcie Play Station lub Xbox’a, wraz z kontrolerami ruchu, czy też gogle wirtualnej rzeczywistości. Przy organizacji atrakcji na szkolenia, warto wziąć pod uwagę fakt, że umysłu, które przez pewien okres czasu muszą być skupione, najlepiej i najszybciej relaksują się właśnie w ruchu. Aktywność fizyczna, która jednocześnie nie jest zbyt wymagająca i nie kojarzy się od razu z ogromnym wysiłkiem – to właśnie rozwiązanie idealnie sprawdzające się w tego typu wydarzeniach. Jeżeli jednak te propozycje nie spełniają do końca Twoich oczekiwań, zajrzyj koniecznie w zakładkę ”atrakcje na imprezy”. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy coś odpowiedniego na Twoje szkolenie.

Dlaczego warto podjąć współpracę z Whatevent?

Ponieważ jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Od lat zajmujemy się wynajmem atrakcji, a także kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju wydarzeń i imprez. Z całą naszą ofertą możesz zapoznać się ”TUTAJ”. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra zajmie się Twoim szkoleniem w indywidualny sposób, dopasowując scenariusz atrakcji do zapotrzebowania i wieku uczestników. Z nami wszystko będziesz mieć pod stałą kontrolą!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE