Wynajem atrakcji na szkolenia

Wynajem atrakcji na szkolenia

Wszystkie zajęcia wymagające intensywnego skupienia powinny być podzielone na określone bloki, trwające przez, mniej więcej, ten sam okres czasu. Takie ułożenie szkolenia, pozwala na lepsze skupienie się słuchaczy na temacie, a także na łatwiejsze przyswojenie przekazywanej wiedzy. Pomiędzy blokami warto urządzić przerwy. Zwykle jest to czas na wypicie kawy lub herbaty, z jedną dłuższą przerwą przewidzianą na obiad – przy szkoleniach całodniowych. Warto jednak pomyśleć, o dodatkowych elementach, takich jak drobne atrakcje, które mimo, że oderwą na chwilę uczestników od tematyki szkolenia, to korzystnie wpłyną na jego dalszy odbiór.

Pomysły na atrakcje z Whatevent

Pomysłów na atrakcje, które mają na celu zrelaksowanie i odpoczynek uczestników szkolenia, wbrew pozorom, jest bardzo wiele. Doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju symulatory – od bardziej podstawowych, czyli samochodów i samolotów, po bardziej ekstremalne, na przykład symulator zjeżdżalni, rollercoaster’a czy też skoków na bungee. Zapewnią one doskonałą zabawę, jednocześnie w ciągu kilku chwil przenosząc uczestników szkolenia w zupełnie inne miejsce. Ciekawym rozwiązaniem będzie również skorzystanie z możliwości jakie daje wynajęcie Play Station lub Xbox’a, wraz z kontrolerami ruchu, czy też gogle wirtualnej rzeczywistości. Przy organizacji atrakcji na szkolenia, warto wziąć pod uwagę fakt, że umysłu, które przez pewien okres czasu muszą być skupione, najlepiej i najszybciej relaksują się właśnie w ruchu. Aktywność fizyczna, która jednocześnie nie jest zbyt wymagająca i nie kojarzy się od razu z ogromnym wysiłkiem – to właśnie rozwiązanie idealnie sprawdzające się w tego typu wydarzeniach. Jeżeli jednak te propozycje nie spełniają do końca Twoich oczekiwań, zajrzyj koniecznie w zakładkę ”atrakcje na imprezy”. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy coś odpowiedniego na Twoje szkolenie.

Dlaczego warto podjąć współpracę z Whatevent?

Ponieważ jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Od lat zajmujemy się wynajmem atrakcji, a także kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju wydarzeń i imprez. Z całą naszą ofertą możesz zapoznać się ”TUTAJ”. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra zajmie się Twoim szkoleniem w indywidualny sposób, dopasowując scenariusz atrakcji do zapotrzebowania i wieku uczestników. Z nami wszystko będziesz mieć pod stałą kontrolą!

By |2019-03-04T20:46:20+00:00Marzec 13th, 2019|Agencja Eventowa, Szkolenia firmowe, Wynajem sprzętu|0 Comments