Wyjazd z firmowy z przejażdżką motocyklową w Alpy

2020-06-13T20:45:56+00:0018 czerwca 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje, Wyjazdy firmowe|

Czy wyjazd firmowy można stworzyć w bardzo oryginalnej formie i zachęcić pracowników, i właścicieli działalności, aby wykrzesać z nich więcej aktywnego impulsu, ryzyka i chęci poznania przygody życia?  Można, ale tylko z wykorzystaniem motocykla.

Dlaczego warto zorganizować wyjazd firmowy z podróżą w Alpy motocyklem?

Przygoda życia nie zawsze musi opierać się na podróżach światowych, lataniem samolotem przez cały świat, nurkowaniem, ekstremalnych sportach czy odkrywaniu strasznych miejsc, grot czy wspinania się ekstremalnego na wysokie budynki. Przygodą życia może być po prostu podróż w Alpy z grupą osób, które na co dzień pracują na udany biznes. Wszystko nie byłoby to tak naturalne, gdyby nie fakt, że w te Alfy każda z tych osób jedzie motocyklem. Dostępna na rynku oferta podróży w Alpy motocyklami, umożliwia spakowanie walizek, wybranie odpowiedniego motocykla przez 10 osób, otrzymanie odpowiedniego ubioru na ten niezwykły pojazd, i to wszystko pod okiem wykwalifikowanego zespołu, który nadzoruje podróż, kieruje, aby nikomu nie stała się krzywda, i aby każdy taką podróż potraktował jako świetny sposób na nowe doznania i wspaniałą zabawę z jakiej na co dzień mogą mieć szansy skorzystać. Bagaże są przywiezione w Alpy samochodem jadącym za motocyklami, w związku z czym, cała grupa motocyklowa jest zbita w trakcie podróży na określonej płaszczyźnie jezdni, dzięki czemu się nie rozdziela a także nie zgubi. Samochód jadący z tyłu i koordynatorzy prowadzący podróż wokół nowych uczestników, pilnują tego, aby podróż przebiegała sprawnie, była interesująca, bezpieczna i tworzyła wzajemne relacje, oparte na zaufaniu i umiejętności liczenia na siebie wzajemnie.

Co można uzyskać dzięki podróży motocyklem w Alpy?

Jazda motocyklami w grupie, szczególnie wtedy, kiedy część osób nie miała wcześniej styczności z prowadzeniem tego typu pojazdów, to przygoda życia, która zmienia charakter, dodaje odwagi, umożliwia tworzenie zespołu, który wzajemnie ma się uzupełniać i przenikać, a także sobie ufać i pomagać w razie ewentualnych trudności. Tak rozpoczęty wyjazd integracyjny to tylko bardzo dobry argument do stworzenia silnej grupy w kolejnych dniach integracji. Każdy będzie mógł podzielić się emocjami jakie towarzyszyły w trakcie podróży, i temu jak taka podróż wpłynęła na ich dotychczasowe obawy czy lęki.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE