Wyjazd firmowy w swojskim stylu

2020-08-15T00:26:16+00:0002 sierpnia 2020|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Kolejny dzień spędzony w marynarce, koszuli albo sukience i niewygodnych szpilkach może dawać się we znaki nawet tym, którzy lubią elegancki ubiór. Ścisły dress code, masa spraw do załatwienia w pracy, a także poza nią, pęd życia w dużym mieście – to wszystko w nadmiarze sprawia, że pracownicy stają się mniej wydajni i tracą zapał do pracy.

Zauważyłeś, że Twoim pracownikom przyda się chwila wytchnienia od zgiełku i ścisłych reguł? Co powiesz na wyjazd firmowy w swojskim stylu? Taki wyjazd to szansa nie tylko na integrację wśród pracowników, ale także na odetchnięcie pełną piersią, by wrócić do pracy i obowiązków ze zdwojoną siłą.

„U chłopa” – Kaszuby

Na typowo swojski wyjazd polecamy ośrodek „U chłopa” znajdujący się na Kaszubach. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest bezpośredni dostęp do jeziora Kłodno. Ośrodek otoczony jest lasami, pagórkami i wszechobecną zielenią. Stylistyka obiektu jest utrzymana w typowo swojskim, kaszubskim klimacie.

„U chłopa” to ośrodek prowadzony przez tradycyjną, kaszubską rodzinę. Możliwość obcowania z jednej strony z naturą, a z drugiej z kaszubską tradycją zapewni niezapomniane wrażenia.

Na co możesz liczyć organizując wyjazd do tego ośrodka? Przede wszystkim na poznanie kaszubskiej tradycji, spróbowanie tradycyjnych, kaszubskich potraw czy posłuchanie kaszubskiej kapeli na żywo. Wyjazd do tego miejsca to także gratka dla osób związanych z tematyką kulinariów. Grillowanie połączone z pieczeniem kugli, pieczenie chleba, ciasteczek czy wyrabianie masła – to kolejna część atrakcji dostępnych „U chłopa”. Po całym dniu wypocząć można w kaszubskiej bani, czyli saunie nad brzegiem jeziora. Dla bardziej aktywnych dostępne są także spływy kajakowe.

Kaszubskie atrakcje

Wokół ośrodka znajduje się szereg innych miejsc wartych zobaczenia. Co szczególnie polecamy? Przede wszystkim Muzeum Ceramiki Kaszubskiej Neclów w Chmielnie. Oprócz oglądania eksponatów można tam wziąć udział w warsztatach z lepienia w glinie.

Miłośnikom natury powinny spodobać się także: wieża widokowa na szczycie Wieżyca, ruchome wydmy w Łebie czy rezerwat „Jar Raduni” w Babim Dole.

To właśnie na Kaszuby chcesz zabrać swoich pracowników? Świetnie. Skontaktuj się z nami, a sprawimy, że wyjazd firmowy w swojskim stylu wszyscy będą wspominać z utęsknieniem.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE