Wyjazd firmowy do Borów Tucholskich

2020-09-16T23:08:54+00:0014 września 2020|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Praca w dużej firmie to szansa na rozwój, realizację dużych projektów, szybszy awans, a nawet zaistnienie na arenie międzynarodowej. Praca na tak wysokich obrotach potrafi jednak dać się we znaki i zmęczyć nawet największych pracoholików. Wyjazd firmowy pozwoli skutecznie naładować baterie do dalszej pracy Tobie i Twojemu zespołowi, a szczególnie wyjazd w tak malownicze miejsce, jakim są Bory Tucholskie.

Wyobraź sobie te rześkie powietrze o poranku, bujną zieleń roztaczającą się wokół hotelu, śpiew ptaków i ten niezwykły spokój emanujący z Borów Tucholskich. Kontakt z przyrodą to niezastąpiony relaks po tygodniach wytężonej pracy przy biurku. Mamy dla Ciebie kilka propozycji spędzenia wyjazdu firmowego w tych niezwykłych terenach. Znajdziesz wśród nich zarówno coś dla osób, którym ciężko usiedzieć w miejscu, jak i dla tych, które szukają wyciszenia.

Bory Tucholskie – atrakcje

Bory Tucholskie obejmują swoim zasięgiem około 3 tysiące kilometrów kwadratowych. Rozciągają się do dorzecz dwóch rzek – Brdy i Wdy. Do Borów Tucholskich należą  również dwie równiny – Tucholska oraz Charzykowska. Na ich terenie znajduje się aż 25 różnych rezerwatów! Takie bogactwo fauny i flory to gwarancja, że każdy znajdzie odpowiednią atrakcję dla siebie.

Dla osób ceniących aktywny wypoczynek polecamy przede wszystkim spływy kajakowe pięknymi rzekami, otoczonymi przez bujną, soczyście zieloną roślinność. Ciekawą formą spędzenia czasu na wodzie są również przepływy tratwami.

Bory Tucholskie to także doskonałe miejsce do organizowania różnego rodzaju atrakcji nastawionych na budowanie więzi w zespole. Należą do nich między innymi marsze zadaniowe czy survivale.

Twój zespół szuka błogiego odpoczynku? W takim razie proponujemy spacery po terenach rezerwatów znajdujących się w Borach Tucholskich. Pozwolą one na odkrycie najpiękniejszych zakątków, a także wyjątkowo bliski kontakt z naturą.

Zapierającą dech w piersiach propozycją jest lot balonem nad malowniczym krajobrazem Borów Tucholskich. Gwarantujemy, że z nieba widoki są jeszcze piękniejsze!

Bory Tucholskie z Whatevent

To właśnie do Borów Tucholskich chcesz zabrać swoich pracowników? Skontaktuj się z nami, a dobierzemy najlepsze atrakcje dla Ciebie i Twojego zespołu. Jesteśmy przekonani, że wyjazd firmowy w tak malownicze strony wszyscy będą wspominać jeszcze przez długi czas.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE