Wyjątkowy event z latającym balonem

2021-01-07T18:28:56+00:0024 grudnia 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Dobry event powinien mieć w planie ciekawe atrakcje, które pozytywnie zaskoczą gości i dostarczą im niezapomnianych wrażeń. Idealnie, jeśli jako organizator imprezy lub innego wydarzenia przygotujesz prawdziwy gwóźdź programu, który dla wszystkich będzie cudownym przeżyciem. Świetnie sprawdzi się lot balonem, który w dzisiejszych czasach jest prawdziwą gratką dla każdego. Umożliwia oglądanie zapierających dech w piersiach widoków ze sporej wysokości.

Niesamowita atrakcja powietrzna dla każdego

To naprawdę znakomity sposób na zaskoczenie każdego gościa. Balonem może polecieć każdy, jeśli tylko nie ma lęku wysokości. Na event można wynająć kilka balonów, do których wejdą wszyscy goście lub tylko Ci, którzy zechcą. Loty grupowe są szczególne, bo wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu mogą doświadczyć tego samego i dzielić się ze sobą wrażeniami z oglądanych widoków przepięknej natury. Do balonu pod opieką dorosłych i za ich zgodą mogą wejść nawet dzieci, a więc jest to doskonała atrakcja dla ludzi w każdym wieku.

Loty swobodne lub na uwięzi

Do zorganizowania możliwe są dwa rodzaje lotów balonem. Możesz zdecydować się na lot swobodny, który jak sama nazwa wskazuje, rozpocznie się w dowolnym miejscu i w dowolnym także się zakończy. Na eventach zdecydowanie częściej przygotowuje się jednak loty na uwięzi. Balon jest wówczas odpowiednio przymocowany do podłoża, dzięki czemu nie odleci. Goście wchodzą do balonu pojedynczo lub w grupie i przez operatora są wznoszeni do góry, gdzie mogą oglądać niesamowite widoki. Takie rozwiązanie jest o wiele prostsze w organizacji, a przy tym znakomicie sprawdza się na każdego rodzaju eventach i dlatego jest tak popularne. Jego popularność stale rośnie, choć minęło już tak wiele lat od wynalezienia balonu. To prawdziwa gratka dla spragnionych wrażeń.

Profesjonalna organizacja lotów balonem

Przygotowanie tego typu atrakcji na event jest dość skomplikowane, bo trzeba zorganizować oczywiście balon oraz wynająć osobę, która umie się nim posługiwać w sposób pewny i bezpieczny. To może być trudne, ale z pomocą naszej agencji eventowej bez problemu zorganizujesz taką przyjemność dla swoich gości. Zgłoś się, a ustalimy wszystkie szczegóły!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE