Wspólne malowanie, czyli graffiti na wyjeździe firmowym

2020-06-13T21:19:44+00:0022 czerwca 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje, Wyjazdy firmowe|

Graffiti to świetny sposób na wykazanie się twórczo. Bardziej utalentowane osoby mogą się w pełni odnaleźć w graffitowych obrazach, nawet wtedy, kiedy wcześniej nie miały z malowaniem na ścianach nic wspólnego. Graffiti sprawdzi się zatem na wszystkie wyjazdy integracyjne, aby spróbować swoich sił w malowaniu sprayem po ścianach, a także na wyjazdy skierowane do branż artystycznych.

Jak wprowadzić graffiti na wyjazd firmowy?

Wydaje się, że graffiti jest możliwe tylko do wykonywania rysunków i malunków na ścianach w przestrzeniach miejskich, co często jest wykonywane również nielegalnie. Występują również miejsca, w których znajdują się ścianki specjalnie przeznaczone do wykonywania graffiti, lub udostępnione są ściany, przeznaczone dla tego typu grafik, i występuje termin kiedy można wprowadzić zmiany wizualne Na każdej poszczególnej ścianie.Jednak wyjeżdżając na wyjazdy firmowe, miejsce do którego wszyscy pojadą nie musi wcale posiadać takich możliwości, ani być zlokalizowane w miejskich przestrzeniach, w związku z czym, wolne ściany znajdujące się w małych miejscowościach nie będą wystarczające, aby takie w graffiti wykonać.

Mobilna ścianka jako alternatywa innego rozwiązania pod graffiti

Naprzeciw temu, wychodzi mobilne graffiti, gdzie dostarczane są spreje, ogromna ściana do malowania i dodatkowe ubrania, w których uczestnicy wyjazdu firmowego nie będą narażeni na wybrudzenie się  sprayem. Wspólne malowanie po ścianach przeznaczonych do graffiti integruje grupę, pozwoli pokazać się twórczo. Atrakcję można wykorzystać także do stworzenia unikalnego logo przeniesionego na ścianę w postacie graffiti lub za pomocą wykwalifikowanych graficiarzy stworzyć wspólne zdjęcie osób, które wchodzą w skład firmy. Będzie to świetna reklama, którą ogranicza jedynie kreatywność. Dobrym pomysłem może okazać się także stworzenie tła w formie graffiti, przed którym ustawia się osoby i dopełnia wzór znajdujący się na ścianie. Dzięki graffiti można stworzyć naprawdę niebanalne i oryginalne elementy, przedstawienie swojej firmy, a także elementy przydatne do dalszej reklamy

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE