Wing i wid photo – czym to się charakteryzuje?

2020-07-08T13:40:31+00:0005 lipca 2020|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Atrakcyjne zdjęcia z eventu to podstawa do stworzenia reklamy przez uczestników imprezy.  Zdjęcia pamiątkowe robione przez organizatorów, głównie pokazują lokalizację ustawionego stoiska, oprawy, sceny, prelegentów i postaci, które występują na scenie czy aktywności w jakiej biorą udział uczestnicy. Wszystko jednak dotyczy zdjęć bekstejdżowych, czyli robionych z perspektywy osób obserwujących. Kiedy chce się uzyskać ciekawe zdjęcia, potrzebne są do tego ścianki tematyczne, charakterystyczne tła, fotobudki, czy możliwość przebierania się, ubrania peruki, aby wykrzesać z tych zdjęć ciekawszą formę wizualną. Można jednak zastosować rozwiązania, które odmieniają przestrzeń eventu, nie wprowadzając do niego dużej ilości dodatków.

Czym charakteryzuje się wing photo i wind photo?

Te dwie formy umożliwiają robienie zdjęć w bardzo niepowtarzalny sposób.

Wing photo, to możliwość zrobienia zdjęcia ze skrzydłami anioła lub ptaka. Do wykonania takiego zdjęcia potrzebna jest oprawa w formie tła, gdzie realne bardzo przypominające oryginalne formy skrzydeł, umieszczone są najczęściej na jednolitym kolorze tła i umiejscowione na mobilnej ścianie, dzięki której mogą być przenoszone z miejsca do miejsca. Osoba ustawiona przed tą ścianą, nabiera zatem efektu jakby otrzymała anielskie skrzydła. Forma anielskich skrzydeł jest już na świecie znana pod różnymi formami malunków na szybie, w oknach czy w formie rzeźb, przed którymi ustawiają się ludzie otrzymując efekt wizualny dodanych do ciała skrzydeł.

Wind photo to forma wykonania zdjęcia dla osób, które nie boją się eksperymentować i mają dystans do siebie. To także forma zabawy. Osoba ustawiająca się przed obiektywem aparatu, ustawia się także przed turbiną wiatrową o dużej mocy, co powoduje, że ciało ludzkie zaczyna się zniekształcać, jak w przypadku silnego wiatru kiedy następują skoki spadochronowe.  Uderzający o twarz wiatr, zmieniają jej wygląd i jest podstawą do wykonania zdjęcia. Tak oryginalne zdjęcie ze swoją postacią i zmienioną twarzą przez wiatr jest drukowane od razu, tak jak w przypadku fotobudki. Może być także wysyłane mailowo, gdzie zostanie wybrane konkretne zdjęcie z serii innych do wydruku. Jest to bardzo zabawna forma spędzenia czasu i niezwykła pamiątka.

Dlaczego warto zastosować takie możliwości na evencie?

Jedna i druga forma wykonania oryginalnych zdjęć przyciągnie uwagę odbiorców i chętnych do ich wykonania. Robiąc takie zdjęcia, wszystkie osoby chwalą się niezwykłą ciekawostką, której nie można znaleźć na co dzień. Stąd też reklamują event we wszystkich swoich social mediach, rozkręcając formę marketingu szeptanego.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE